Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Neuvoja?

Voisitteko antaa minulleitsetyydytys neuvoja olen kyllästynyt samoihin vanhoihin eli sormiin ja dildoon kaipaan jotain uutta auttakaa pyydän!!!
43404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

anna sähköposti osoite niin laitan niitä sinne.

Äänestä

Mitäs jos koittasit välillä oikeeta kullia sinne pilluusi. Saattas olla ihana mukavaa runkkaamisen välillä. Mulla on kokemusta ja voin suositella sullekin.

Äänestä

Jos et ole huomannut, niin Suomi24:sta löytyy myös otsikko Seksi, josta saat apua pulmaasi. Älä ihmeessä kirjoittele kysymyksiä tänne, siirtävät vain aina novelleja yhden alaspäin. Ja niin kuolevat 24:en novellisivut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiimapillu kirjoitti:

Voisitteko antaa minulleitsetyydytys neuvoja olen kyllästynyt samoihin vanhoihin eli sormiin ja dildoon kaipaan jotain uutta auttakaa pyydän!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu