luin et...

...bonchot (el ne mexikolaiset "viitat") alkaa tulla muotii...onks se totta??
Ois iha kiva jos vastaisitte...kato et viittii hankkii siis vai ei...mä näet tykkään bonchoist, mut jos ne on kaikkien mielest iha paskaoi nii en viitti hankkii.
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itsekin luin, että nyt ne olisi tulossa muotiin..

Äänestä

no seppäläs oli myynnis ja muutenki esim. trendis oli et ne o muotii.. ne o ihan ok. ja kai sitä voi pukee vaik ei ois muotii..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


possu kirjoitti:

...bonchot (el ne mexikolaiset "viitat") alkaa tulla muotii...onks se totta??
Ois iha kiva jos vastaisitte...kato et viittii hankkii siis vai ei...mä näet tykkään bonchoist, mut jos ne on kaikkien mielest iha paskaoi nii en viitti hankkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu