Reikka

Reikkalaisen ruikkupalloilun todellinen taso ilmeni häviössä Albanialle :)
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seli seli! Kreikka on PARAS!! Go Ellas... :)

Äänestä
  • Ei tarvi seli seliä, Albania selätti!!

    Äänestä

  • niin, se on HELLAS!

    Äänestä

  • Oon ollut tasan kymmenen kertaa Kreikassa lomalla.

    Tänä kesänä olin siellä juuri sinä sunnuntaina, kun se voitti... Ei oo takasin menemistä.

    Se oli vaan säkää, sillä OIKEASTI Portugalin jepet on parempia. Voidaan olla varmoja, että ainakin seuraavissa EM tai MM kisoissa voitttaja on joku muu kuin Kreikka.

    Saakelin Fyssas, Nikopolidis ymym. Kalinihta!!!

    Go Portugal!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi kirjoitti:

Reikkalaisen ruikkupalloilun todellinen taso ilmeni häviössä Albanialle :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu