Täällä näitä riittää, joten vaikea valita! Suositelkaa kauneushoitoloita missä saisi hyvää palvelua kohtuuhintaan. Missä itse käytte ja miksi?
Jyväskylän paras kauneushoitola?
Kauneuttaetsimässä
55184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei se mitään auta.
Vastikään oli Keskisuomalaisessa juttu kauneudenhoitajista, joilla ei ole mitään koulutusta. Heiltä ei vaadita mitään koulutusta. Päivän kurssi, ja sitten ruvetaan liimailemaan ihmisten silmäripsiin pidennyksiä liimalla, jossa on pikaliiman aineet. Ja sama juttu rakennekynsien laittajilla. Kauneudenhoitoalalla voi toimia kuka vaan.
Lumicissa olen käynyt Minnalla, harmi vaan että liike lopettaa. Olen käynyt myös Chokossa, jossa saa hyvää palvelua. Peicossa kävin joskus mutta en oikein tykännyt.
Ydinkeskustassa on pari paikkaa jonne ei kannata mennä. On niin rahastuksen makua, huh huh.
Kannattaa ennemmin valita poikkikadulta joku paikka. Myös varauskalenteri kertoo paljon. Hyvä ja edullinen kosmetologi on kiireinen aina. Jos aika löytyy seuraavalle päivälle, niin unohda.
Olen jonkin verran koulunnut näitä paikkoja ja todella surkea on taso. Ei millään pahalla, mutta joskus tekisi hyvää näiden ihmisten käydä katsomassa maailmalla, minkälaista palvelua sillä samalla rahalla voi saada.
sitä on! Ulkokuori on maallista!!!