Liirat ja eurot ?

Mikä oli tämän hetken kurssi, olin viimeksi keväällä ja silloin sain 20 eurolla muistaakseni 32 miljoonaa liiraa.
Paljonkos saa tällä hetkellä ?
Jollakulla on varmaan tuoretta tietoa.
2590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

10 eurolla sai 17500000 viimeviikolla tulikohan nollat oikein hui...

Äänestä
  • 1.77-1,805milj./euro. Ei siis käytännön merkitystä silloin kun vaihdat liikkeessä joka ei ota lisäksi komissiota. Mm. postia mainostetaan parhaan kurssin vuoksi, mutta siellä otetaan 2% komissiota. 100 metrin päässä on vaihtotoimisto jonka kurssi on 0.2-0,5& alempi, muttta ei komissiota. Pikkurahoissahan tuolla ei ole merkitystä. Liiroissa vaan tuntuu jos saa 2-5 miljoonaa enemmän (= 1-2e/100e:sta)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liira kirjoitti:

Mikä oli tämän hetken kurssi, olin viimeksi keväällä ja silloin sain 20 eurolla muistaakseni 32 miljoonaa liiraa.
Paljonkos saa tällä hetkellä ?
Jollakulla on varmaan tuoretta tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu