elä missää nimesä lue tätä

Ilmeisesti joku pälli on kävässy tääl mun nikillä ja pikkunen korppi luuli mun palannee, hei halooo, luulis et sellasen pikku jutun ku murteen laittas merkile (ei millää pahalla, ihimiset ei vaa huomaa asioit)

Ernu siis o lähtenny vai? Harmin paikka.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ketään ernu kiinnosta... pysyköön poissa! ja sama juttu susta

Äänestä
  • Korppi, korppi, korppi, sie olet niin ennalta arvattava. Tiätsie et mulla ei oikeestaan kiinnosta mitä mieltä sie musta oot, mut hyvä että sanoit :3

    Äänestä

  • Kivaa kun yleistät mielipiteitä.. Mua kiinnostaa ErNu ja ilkeää naurua, me ollaan pyöritty "porukassa" jo kuukausia ennen kuin ilmaannuit.. Mun puolesta SÄ woisit pysyä poissa muru kun pilaat Suolistomme ilmapiiriä. Valituksesi owat naurettavia. Säälin sua ;)

    Kaikella rakkaudella, Piece

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilkeää naurua kirjoitti:

Ilmeisesti joku pälli on kävässy tääl mun nikillä ja pikkunen korppi luuli mun palannee, hei halooo, luulis et sellasen pikku jutun ku murteen laittas merkile (ei millää pahalla, ihimiset ei vaa huomaa asioit)

Ernu siis o lähtenny vai? Harmin paikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu