Onko teillä lapsia?

Eli kysymys on siis tarkoitettu homo- ja bi-miehille. Ei kuitenkaan miehille jotka ovat tällä hetkellä naisen kanssa ja on tämän kanssa lapsi.

Onko sinulla lapsia?
Miten olet saanut lapsen?
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etanoista sammakoista koiranhännän tupsukoista

Äänestä

Ehkä seuraavassa elämässä.

Äänestä

I love kids so much, but unfortunately, I think I am a gay, and I just told my friend last week. By the way, he did not actually surprised. I think I do not want to have sex with woman and I even do not know how does woman's reproduction organ look like. But I really would like to have own babies XDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fklfkjf kirjoitti:

Eli kysymys on siis tarkoitettu homo- ja bi-miehille. Ei kuitenkaan miehille jotka ovat tällä hetkellä naisen kanssa ja on tämän kanssa lapsi.

Onko sinulla lapsia?
Miten olet saanut lapsen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu