kfsdgjnslgsdj

culzi

SIis, sims 2:sta kyse, ensiksi se herjaa levy 1:stä, ja sitten kun laitan 1 levyn niin se ei lopeta herjaamista eikä asennus jatku millään tavalla, vaan jää herjaamaan sitä cd 1:stä, kone pyörittää levyä ihan normaalisti, olen kokeillut kaikkia levyjä ja mikään ei auta, osaako kukaan auttaa/antaa neuvoa?

1

241

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Saatko levyn auki Oma tietokone > klikkaa cd/dvd-asemaa oikeella hiiren napilla ja avaa? Jos et, niin kokeile ihan mitä tahansa muuta levyä esim jotain musiikkia että selviää ettei asemassa ole vikaa.

      Itsellä on parin yli kymmenen vuotta vanhemman pelin levy jostain syystä lakannut toimimasta kokonaan vaikka olisi kuinka asiallisesti säilytetty.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      148
      11357
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8092
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5864
    4. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      9
      4604
    5. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      160
      4543
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      32
      4321
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4183
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3467
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3230
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1731
    Aihe