Oonko ainoo...

joka tykkää tooosi paljon ulkomaalaisista pojista, etenkin niistä jotka on kotoisin Aasiasta?? Ku ne on vaa nii söpöi/hyvännäkösii :3
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et todellakaan!! Mä rakastan paljo: turkkilaisii

Äänestä

Et varmaan ole ainoa mutta ainakin mun mielestä blondit on ihania.. Millään tavalla dissaamatta mielipidettäsi

Äänestä

Mä oon blondi muute :P

Äänestä
  • vitun huora....... 12v paviaani postaa kuvia koko ajan ja kerjää huomiota yhy yhy.. oot perseestä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen kirjoitti:

joka tykkää tooosi paljon ulkomaalaisista pojista, etenkin niistä jotka on kotoisin Aasiasta?? Ku ne on vaa nii söpöi/hyvännäkösii :3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu