Onko kellään tietoa otsikon viritinvahvistimesta, oliko laadukas laite ja missä hintaluokassa oli aikanaan? Onko mitään arvoa nykypäivänä?
National Panasonic RE-7860 LBS?
2
1498
Vastaukset
- charm2
It is a tape recorder receiver of 70s, it was regarded to have great sound quality relevant to it's time of origin. It is very, very durable. Today it would be regarded as a vintage classic and price would be according to the condition.
- charm2
In original condition, this model has a very good recording quality. It can be used to record from other sources, even simultaneously, through "aux", "rec/playback" and "Phono-in" (meant for record-player). Being able to record at the same time from more than 1 source enables it to work like a 'mixer' too, that is, 1 mic 2 other sources (e.g keyboards) It can also work as a public address system. It's volume levels are very good and durable.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125458Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413595Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523485Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1521325- 161189