Hei, nämä pojat ilmeisesti tuttuja monelle... Kertokaa kommentteja? Onko ihan hurjia gigoloita?
heikin baari-matti ja heikki
13
2875
Vastaukset
- ofelia
Miten niin gigoloita? Siellähän lauletaan karaokea.
- Spede
Voin kertoo,et aika kovia gigoloita on..Naisia riitti niin suomesta kun ruotsistakin ja muista paikoista.
- Tiia
mikähän biisi oli sellanen,jota täällä baarissa paljon soitettiin?siinä laulettiin jotain alanyan kuningas jne..sen esitti joku suomalainen mies.
- 2girls
??? Ei kuulosta tutulta. Oiskohan Heikki lauleskellu jotain omalla sanotuksella? :)
- Minä
Kyseisen biisin laulaa Bablo!!!
- laalaalaa
Minä kirjoitti:
Kyseisen biisin laulaa Bablo!!!
Pablo sen laulaa, mutta Heikki juttelee sinne väliin turkiksi.
- Tiia
Mut mikä tän bablon biisin nimi on?auttakaa,et löydän sen jostain :)
- cd:llä
Alanyan kuningas
- Tiia
cd:llä kirjoitti:
Alanyan kuningas
tän biisin vois saada,kun netistäkään sitä ei tahdo löytyä? :(
- nainen
ne on tosi mukavia.. heikki vähän vanhempi ja matti oikein mukava nuori mies =)
hyvä meno siel hegen baaris.- 2 girls
Joo, tosi mukavia olivat! Ilmeisesti eivät ole kovia "gigoloita", koska kukaan (paitsi yksi) ei ole asiaa kommentoinut, saatikka kertonu omakohtasia kokemuksia. =)
- seurailleena
jutut! Aikas outoo, tuon kokoisessa maassa on vain yksi baari(nimi), joka pyörii päivästä/kuukaudesta toiseen täällä!!! Ehkäpä, joku yksilö pitää yllä tätä juttuu=))))
- ....
Heikki on ainakin aivan kusipää, vanha irstas äijä. Hänestä kokemusta jo vuodelta 1997, olin nuori tytöntyllerö luokkaretkellä ja hän taisi yrittää jokaista meidän luokan tyttöä, minuakin lähenteli ja kun en lämmennyt sitä sai kuulla olevansa huora. Että tällainen "ihana" Heikki. No joo....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254935Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1504740Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2094701Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1184551Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133640Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192344Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32118- 661637
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill231428- 1851191