Onko kukaan ostanut kihlasormuksia Tallinnasta? Ovatko ne siellä halvempia? Mitä olette maksaneet? Ihan tavallisia keltakultaisia sileitä olemme ajatelleet.. Kiitos!
Sormuksia Tallinnasta?
2
560
Vastaukset
- Käyn usein
Moi!
Hinnat olivat muistaakseni 500-800 eek/sormus.
Hinnat vaihtelee, aivan sileitä ei joka kaupassa ollut, paikalliset suosivat sileitä. Ja huom. Virossahan vain nainen saa kihlasormuksen (timantti) ja sitten molemmat saavat vihkisormuksen, joka on samanlainen kuin Suomalainen kihlasormus.- reiska
Mustamäen tie about 18... Kauppakeskus EX, sieltä alatasolta löytyy ehkä paras hintalaatu suhde. 600 (40e) kroonilla reilun paksut sileät kulta-kihlat. Kauniit boxit sisältyy hintaan. Kaiverruksia ei saa kuin yhdestä paikasta tallinnasta... se on bad thing. Ja mahdollisen kauniin ja kivan kihlatun löydät helposti maaseudulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746344MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415418Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.614274NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734142Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673901Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.751233- 3281095
- 601060
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32880Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62821