TAMPERE \,,/

pispalan puts

Bandanarikkain tyttörakkausmuisto pispalasta? myös teekkarilesbotarinat halogeenilanppujen hohteessa ja chakra-tantraa tihkuvat kokemukset kommuuneista tervetulleita!

8

234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kateis_munlightshädöy_86

      Kyl toi vastarintamarssi pispalan kaduil oli se kohahduttavin kesämuisto näi hkökohtsisesti. Nääs systeemi sortaa.

      • sorrowsnight

        Mis kaikki tampereen lesbot mahtaa lymyillä?


      • grawl
        sorrowsnight kirjoitti:

        Mis kaikki tampereen lesbot mahtaa lymyillä?

        no täällä ois yksi femme :3


      • Pinsggu
        grawl kirjoitti:

        no täällä ois yksi femme :3

        Täälä 17wee likka nokialta :3 seuraa ois vailla ku nokian alue on niin nähty jo :D :s laita viestiä jos kiinnostais tutustua :3 en pure (: s-posti [email protected] ja kik pinsggu (: facenki saa pyytämällä ;)


      • Pinsggu
        grawl kirjoitti:

        no täällä ois yksi femme :3

        Täälä 17wee likka nokialta :3 seuraa ois vailla ku nokian alue on niin nähty jo :D :s laita viestiä jos kiinnostais tutustua :3 en pure (: s-posti [email protected] ja kik pinsggu (: facenki saa pyytämällä ;)


    • Tamperree plikka

      Mansen 'vaihtoehto-pispalasta' moronnääs \o/
      Jos vaan tytöt tykkää, niin täältäkin joutaa yksi reilu ja rehelline tjamperelaane nääs, viksu vilimaattine ja nättiki viäl. Ja puhhuukki ossaa, pussatakki viä. Mitä kukkaa ennää vois meinaa muuta halluukkaa?

    • täällä on kans yksi reilu pari kymppinen tyttömäinen lesbo :D joskus löytää hieman poikamaisuuttakin. En ole asunut treellä kauaa.. Ylellä en viitsi kertoa missä päin asun :D mutta kysymällä selviää..

      • gigglegnife

        Myöskin parikymppinen, kasarirokki mimmi, ronkelii ei oo nääs nährykkää, mut sievää sitäki enemmän! Poikamaiset vetoo, tyttömäiset vetoo, koha rokkaaminen taittuu!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      149
      1378
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      802
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      39
      725
    4. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      80
      617
    5. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      47
      617
    6. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      586
    7. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      31
      582
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      53
      581
    9. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      49
      567
    10. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      32
      540
    Aihe