Tieteellinen fakta :3 Ovat oikeasti nössöjä tietokonenörttejä.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Miksi jatkat tätä? Selväksi tuli, et välitä vihaajista. Hankala kuitenkin uskoa kun jaksat edelleen tehdä näitä ketjuja.
En voi vittu ymmärtää mitä joku näkee anime vitun poneissa.
Kannattaisi katsoa niin ymmärtäisit. Ota itseäsi niskasta kiinni ja katso joku jakso tuu sit vasta arvioimaan sarjaa.
Täältä löytää kaikki jaksot:
http://www.dailymotion.com/user/MysteriousBrony/1
kun youtubesta poistettiin.
Hyvä että tubesta poistettiin :D
AIVAN SAMAA MIELTÄ NIITEN HOMO HEITTEREITTEN PITÄS VAA VETÄÄ VÄHÄ KÄTEE NI TULIS HETI PAREMPI FIILIS PONIENSUHTEEN
mitässä tuut tänne huutelee ja puolustelee sun seksifantasioita? BTW runkkaaminen on seksin korviketta jota en oo tarvinnu muutamiin vuosiin
Tuut tänne haukkuun pony vihaajia ja pakkosyötät niille jotain ponipaskaa mutta teit itse ketjun missä ilmaisit vihaavasi Bieberiä. Ja arvostelet muita tällä palstalla. Reilua? Luuletko saavasi hyväksyntää ja kunnioitusta, jos et pysty itse niitä muille antamaan?
Dead pony is best pony.
Jos te tulette sairastuttamaan tämän suomi24:kin, niin me A.A.B.B:stä hankitaan IP osoitteenne, eikä siitä satu hyvää.
Häipykää, kun on mahdollisuus.
view-source:http://www.suomi24.fi/yhteisö/rainbowdash120 sieltä vaa ettimää ip osoitetta ;)
Siis mikä siinä on ku teidän pitää tehdä kaikesta poniversio? Googleta ihan-mitä-tahansa ja lisää siihen mlp ja löytyy aika monta eri tulosta. Kaikki teistä on semmosii pedofiileja haluutte mällää (pienten) ponien reikiin. http://www.youtube.com/watch?v=8fNHhrvc0mc Siinä sulle vielä video joka kuvaa sua.
WTF VITUN HEITTERIT PONIT 4 LYFE!!!!!!1
Joo runkkaan aina välil ku rainbow dash on niiiiiii hott!!!! Mut mitä sit??!?!!? Itekki varmaa runkaat pornolle!!!!!!!!!!!!!!111
Emmä runkkaa ku saan naista
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11660075
rainbowdash120 jotkut saavat sinusta kohta tarpeekseen....
United we stand.
----A.A.B.B----
------------------
katso profiilikuvaasi ja sano kuka on mielestäsi nössö?
se lapsi servattiin
rainbowdash120 LOPETA NÄMÄ VIESTOKETJUT -.-
No tota nössöydessä eikä tietokonenörttiydessä oo mitään vikaa. Esim jos ohjelmoit yms. Se on vaa hyvä asia mut joo