? haussa suomalainen media ?

Kaipaan perusotsikkoja netistä. Kävisi mikä vaan kun toimisi lukemiseen. Tähän saakka ei muuta kuin silmiin hyppivää roskaa. Kebabista ketshupilla olisi apua entisestään teidän pöytään.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mediaa kohde???, olen jahdattu jo kuukauden. Kuvattu, soitettu ties mihin numerooen ja mainittu tämä palsta?
Hävytöntä laitettu nimi epämääräisille sivuille, huudeltu kaduilla, ammuttu kotipihaan ilmeisesti ilmakiväärillä, heitelty, jahdattu, selvitetty kaikki liikkuminen, perhe, auto, kaupungin keskustaan ei menemistä, työpaikkaan ei!
Ihmiset, jotka eivät tunne minua, nimittelevät, naureskeleva, mitä ihmettä tämä on? Rumaa ja ilkeää, tavallinen muutaman lapsen äiti, auttanut muita myös.
Pahinta on häirintä työpaikan ympärillä, häiritsee kaikki ja samoin seuranta! En voi käydä kaupassa, marjassa (sinne tulevat). Vankina olen ja sairaslomalla!! Kuka vihaa tavallista suurperheen äitiä, tyttären odotus oli vaikea, liki kuukauden sairaalassa, kaikki kaatui päälleni nyt! Surullista, joudun jäämään ehkä eläkkeelle 10 vuotta etuajassa, jos ehkä toivu, pelko on paha! En osaa iloita edes lapsenlapsestani ensimmäisestä. Kohtuutonta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kebabit roskiin kirjoitti:

Kaipaan perusotsikkoja netistä. Kävisi mikä vaan kun toimisi lukemiseen. Tähän saakka ei muuta kuin silmiin hyppivää roskaa. Kebabista ketshupilla olisi apua entisestään teidän pöytään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu