Ei taida enää ruokailijoita käydä tuolla. Vielä pari kuukauttasitten ruoka oli erittäin hyvää, nyt omasta mielestä ihan skeidaa, miinuksena ruoan tulemisessa kesti puolituntia vaikka kukaan muu ei sapuskaansa odotellut, salattipöydässä jokatoinen kippo oli tyhjä ja sen näköistä että oli ollut kellonympäri lämpimässä, leipää ei ollut kuin yksi kivikova käntty jos näkkileipää ei lasketa, annoksessa liha oli kovaa ja palanutta ja muusi kylmää.
vitsarin helmisimpukka
skiggeböö
22653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
ja sitten siellä on niitä tympeitä myyjiä.
nyt on aloittaja ollut liikkeellä ihan poikkeustilanteessa tai sitten kilpailijan asialla. Sekä lista- että lounasruuat ovat olleet erittäin hyviä ja aina on ollut riittävästi tarjontaa. Pari kertaa aamun tarjouksen karjalanpiirakat ja munavoi olleet lopussa ja niitä tietenkin olis hyvä olla tarpeeksi kun asiakkaille niitä kerran mainostetaan. Lounaan hinta on aika korkea ja siksi kannattaa hyödyntää ruokapassin tarjous ilmaiseen ateriaan.
onko siellä hyvä asiakaspalvelu
Silmänruoka riittää minulle. Syön kotona itse valmistamaani ruokaa. Silloin on helppo antaa palautetta. Negatiivista palautetta tulee perin harvoin!
Silmänruokaa ainakin keittiön puolella. Vaalee pitkhiuksinen ja nätisti hymyilevä kokkityttö
niin on
söpöjä n
Kun minä joskus harvoin menen johonkin "ulos" syömään, niin haluan kyllä muutakin kuin silmänruokaa!
ruoka hyvää ja silmän ruoka myös
Tässähän melekee punastuu.. että kiitosta vain :) mites sen ruuan laita? :D
hyvää ruokaa ja mielellään syö kun tuollasia tyttöjä(jatka vaan samaan malliin)
söpö oot
haistaa jonkun kokin, ruoanvalmistuksessa tuoksuuntuneita alushousuja.
Palvelu on erittäin hyvä, kaks kahvia ja munkkirinkilät 9.40 kallis joskus yhen euron.
Tympeä paikka ja muutenkin huonolla paikalla. Useimmat ajavat ohi kohti kaupunkia ja Pohjoiseen matkaajat eivät pysähdy parin kilometrin välein. Sama koskee Heinolankaaren ABC:tä. Olen kerran käynyt kummassakin ja toista kertaa en käy...
Hakokarin aakkos huoltikselta ei löytynyt autonpesuun soveltuvaa harjaa tai sientä tässä pariviikkoa sitten.
Sidukkaa ja sukkahousuja olis ollu monenlaisia tarjolla.
hymyilevä ja söpö kokkityttö
Menkää ABC lle mitä niitä turhaan kilpailua suosimaan tällä paikkakunnalle yhdelle vain monopoli sillä saralla niin kaikki on viiiitun hyvin.
Apsilla syö makuaistinsa menettäneet. Se vihreä muoviläpyskä tekee sen. Sukulalla olis varmaan asiaa. Shellillä on hyvä ruoka ja vielä halvempi verrattuna ABC:hen.
mutta ne tympeät myyjät
missä tahansa on parempi ruoka kuin apsilla
Kiva paikka, nätit myyjät jotka ovat kohtelijaita asiakaspalvelun ammattilaisia. Käyn paikassa 2 kertaa viikossa. Valikoima hieman suppea mutta muuten ihan siisti paikka.