Elikkä olen vuosikausia ollut proairsoftin asiakas ja tilaukset ovat sujuneet hyvin. Nyt tilasin tuotteita yli kuukausi sitten ja mitään ei ole kuullunut. E-mailiin kyllä tilausvahvistus saapui normaalisti ja sen jälkeen ei mitään. Tilaus luvattiin lähettää 1-3 päivässä, nyt viides viikko menossa. Sähköpostia olen viikottain laittanut...ei mitään vastausta. Onko kenelläkään muulla samankailtaisia kokemuksia? Kun kuitenkin tähän saakka kaikki on toiminut hyvin.
Proairsoft.comilla kaikki kunnossa?
13
186
Vastaukset
Posti...?
- Ihmettelevä asiakas
Mietin että olisiko posti jotenkin ryssinyt homman, mutta tuo sähköposteihin ja yhteydenottopyyntöihin vastaamattomuus ihmetyttää. Varmistuksena vielä olen maksanut aina tuotteet ajallaan ja tuohon firmaan rahaa on uponnut kevyesti 1000€
Posti tuppaa hukkaamaan noita paketteja.
- Ihmettelevä asiakas
Joo postilla on tapana välillä hukata paketteja, mutta kun proairsoftilta ei ole tullut edes vastausta onko koko pakettia edes lähetetty. Se tässä on ihmettelyn aiheena.
- Ihmettelevä asiakas
Jaahas paketti saapui postissa sitten tänään, tiedä sitten kannattiko täällä valittaa asiasta.
- JIHAD!
Kannatti, sillä proairsoftin myyjä stalkkaa täällä ja nähtyään valituksesi hän pisti asioihin vauhtia. :D
- vuosimatkoilla
JIHAD! kirjoitti:
Kannatti, sillä proairsoftin myyjä stalkkaa täällä ja nähtyään valituksesi hän pisti asioihin vauhtia. :D
Kaverilla sama ongelma paketti proairsoftista ollu jo matkalla huiman vuoden
- Kyseliä
Miten on mahdollista että se tuli postissa kun proairsofthan lähettää paketit matkahuollon kautta
- BUSTED!
Kyseliä kirjoitti:
Miten on mahdollista että se tuli postissa kun proairsofthan lähettää paketit matkahuollon kautta
- SEALS
Mikä siinä on että aina kaikki on kaverilla? :DDD
- Eetux
Jep, "mun kamulla on toi ase, meni rikki heti!1111"
- KD-90
MUOVISOTILAS ON PAREMPI KUI PRO AIRSOFT MUT OSTAN SIELTÄ SNAIPPERIN VAIKKA WWW.KUULAPURKKI.FI SIEL VASTA THOMPSON M1E1 ON HALPAA JA KAIKKI MUUKI JA THOMPSONIT MAKSAA ALLE 100 E MUT PRO AIRSOFT ON HYVÄ SILTI!
- ihopeihelp
Mulla oli sama ongelma meni joku 2kk ko tilasin osko ollu cyman m14. Sittenkun se jumittui totaalisesti pöydälleni päivän aikana ja lähetin se takaisin meni 2 viikkoa ja sitten tuli rahat takaisin. Aika monella ollu samanlaisia ongelmia? väittävät kuulemma että kiireitten takia :D kai sielä on joku laiska tyyppi hommisa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869