onko imatralla minkäänlaista skinehead toimintaa? kiinnsotaosi tämä aate ja isanmaallisuus! suomi suomalaisille!
Vastaukset 22
- Taas hörhö
palstalla sönkkäämässä jotain skiniskeidaa.
- yöntimon poika
näin tänään Natzin.
Eilen Mustan petterin.
mitähän huomenna - heil hiukset
Olenko skinhead kun minulla on pälvikalju?
- ei jumalauta
vitun pellet.vai vielä oikeen skinhead. WAU
- skinnni
ajoin alapään karvoituksen, varma skini mies
- Pappani aatu
Itse olen Skini.
Jatkan sukuni perinteitä - Joshua Smith
Ja takaisin alaasteelle ! Näyttäs olevan kirjoitustaidossa hieman hiomista ! Hoh hoh hoo !! :p
- pojgpsjfpok
ihfoiHFOUj
- skinhead 4ever
onko imatralla mitään skinhead toimintaa?
- c..
Mee kouluun tai töihin enemmin, ymmärrät sitten nopeammin miksi se nahkapää touhu on säälittävää.
- J..Kankaanpää
Vuoksenniskalle itse olen alkanut keräämään joukko.osastoa :)
- huohuohu
Ottakaa ottaa faktoista selvää enneku alkaa väittää skinheadeja nazeiks...
- tarkkailuluokalta..
Natsit oli kova, koulutettu ja pelottava joukko toisen maailmansodan aikaan joka kylvi tuhoa ja kauhua. Heillä oli myös selkeä päämäämärä.
Skinheadit ovat taasen ääliöitä jotka lyöttäytyvät yhteen tunteakseen yhteenkuuluvuutta, usein tai oikeastaan aina ongelmaperheiden lapsia.
Kukaan ei arvoista kyseisiä ihmisiä paitsi he itse.
Kaikkein nolointa touhussa on se että he kuvittelevat olevansa jonkin sortin sotilaita ja hyvällä asialla. Hehkuttavat talvisotaa ihan kuin heillä jotain tekemistä koko asian kanssa.
Asialle ei sinänsä mahda minkään koska joka hyvinvointivaltioon syntyy kuitenkin joka vuosi vähäosaisia ja osasta heistä tulee skinheadeja.
En minäkään somaleista pidä ja enkä heitä tähän maahan haluaisi.
- vitun urponatsit
http://fapgay.com/bang-skinhead-1
Siinä on imatran skinnarit tositoimissa kun eivät ole vetämässä sukkahiellä ja kusella leikattua virolaista1 prosenttista piriä :D - Anonyymi
https://youtu.be/DK0sX_6BD50
Hyvin voi ja elää kyllä Suomi 2020 - Anonyymi
Hyvä että voimat yhdistyvät. Ja asiallinen video!
- Anonyymi
Ota lähimpään persutoimistoon yhteyttä sieltä löydän samanhenkistä seuraa,entiset PVLn jäsenetkin ovat liittyneet persuihin
- Anonyymi
Äö yhdistyvät 😂
- Anonyymi
https://youtu.be/HVD8EknAjgA
Uutta viestiä tuoreeltaan Pohjois-Karjalasta. - Anonyymi
Ei tähän keskusteluun muuta lisättävää kuin Up T:pena
- Anonyymi
Pellejä kaikki!
- Anonyymi
Ei taida olla, mutta tarvetta olisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 61221
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1651027Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216803- 63758
- 66744
- 67666
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22646Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?136631Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66599Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34547
- 55528
- 51522
- 47495
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40483Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?98476- 30473
- 37468
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40463Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18440