Hei!
PItäis lähettää kutsukortit omiinhäihin ja ajattelin kysyä minkälaisia kokemuksia teillä on nettikaupan käyttämisestä tällaiseen asiaan?
Kuva on jo valittu, se on digikuva tässä tietokoneella. Mutta en viitsis lähteä kuvakauppaan kun tällaisen Asian voi ilmeisesti hoitaa netin kautta.
Oon kattonu tota [url=http://www.ifolor.fi/kuvakortit]ifolor fi jotka tarjoaa kutsukortteja [/url] onko tästä yrityksestä mitään kokemuksia? Lähinnä minkä laatuisia kortit ovat ja onko ihan luotettava sivusto?
Kutsukortti netistä
häähullu12
1
525
Vastaukset 1
- uudenvuodenmorsian
Katoppas eirikuvalta, tilattiin sieltä. Sieltä vain ladataan omalle koneelle sellanen suunnitteluohjelma, mun mielestä paljon monipuolisempi kuin ifolor. Just sellaset tuli kun haluttiinkin, eikä ollu edes kalliita, 88senttiä/kpl.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.96736En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48536
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483