Kutsukortti netistä

häähullu12

Hei!
PItäis lähettää kutsukortit omiinhäihin ja ajattelin kysyä minkälaisia kokemuksia teillä on nettikaupan käyttämisestä tällaiseen asiaan?

Kuva on jo valittu, se on digikuva tässä tietokoneella. Mutta en viitsis lähteä kuvakauppaan kun tällaisen Asian voi ilmeisesti hoitaa netin kautta.

Oon kattonu tota [url=http://www.ifolor.fi/kuvakortit‎]ifolor fi jotka tarjoaa kutsukortteja [/url] onko tästä yrityksestä mitään kokemuksia? Lähinnä minkä laatuisia kortit ovat ja onko ihan luotettava sivusto?

1

469

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uudenvuodenmorsian

      Katoppas eirikuvalta, tilattiin sieltä. Sieltä vain ladataan omalle koneelle sellanen suunnitteluohjelma, mun mielestä paljon monipuolisempi kuin ifolor. Just sellaset tuli kun haluttiinkin, eikä ollu edes kalliita, 88senttiä/kpl.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      145
      11302
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      27
      8063
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      55
      5828
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      158
      4503
    5. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      31
      4296
    6. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      81
      4152
    7. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3448
    8. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3196
    9. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      47
      1679
    10. Hyvää yötä

      Joka päivä ajatuksissani, aarre. ❤️
      Ikävä
      39
      1582
    Aihe