Eli minulla on ongelma. En näe numeroita 28359, tai ylipäätänsä mitään numeroita otsikon mukaisen pelin tasolla 18. Ystäväni näkee numerot mutta minä en. Värinäössäni ei ole mitään vikaa.
Auttakaa joku pls olen epätoivon partaalla tämän asian johdosta :-(. Olen itkenyt jo pitkän tovin tuota miettiessäni.
Miten teillä muuten ruokitaan sikoja? Meillä on pitäydytty perinteisessä rintaruokinnassa. Kiitokset vastauksista jo etukäteen.
Doors peli level 18
Epätoivoinen!
3
241
Vastaukset
- samaongelmainen
minäkään en näe kyseisen levelin numeroita! En tiedä mikä on ongelmana vaikka olen miten yrittänyt!:( mutta kiitos koodin numerosta olen sen kanssa kamppailut viikkoja!
- kakka996
Miten pääsen tason 11 läpi??? Voitteko kertoo niin pääsisin eteenpäin. Olisin todella kiitollinen. Voin neuvoa teitä sitten kun pääsen sille tasolle, jos autatte tasolla. 11.
- kakka996
Pääsin, lvl18 numerot ovat 28359
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949217Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki564819Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414511Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit532833Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001546- 401336
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441276Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641232Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota421202Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1691154