Nuoli muuttu

NUOLI JA KÄSI MUUTTU mustaksim ristikoksi, en saa vaihdettua entiselleen
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pidä hiiren ykkösnappi pohjassa ja vedä.

Äänestä

Se ilmiö tulee ainakin silloin, kun klikkaa hiiren keskimmäistä eli vieritysnappia. Poistuu lähes mistä tahansa napista painamalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en ole syytetty kirjoitti:

NUOLI JA KÄSI MUUTTU mustaksim ristikoksi, en saa vaihdettua entiselleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu