Komponentitko käryävät

Tietäisikö täällä kukaan, tälläistä hieman sivuavaa asiaa, eli ostin juuri keskiviikkona uuden TV:n ja siitä tulee päällä ollessaan sellaista ikävää (ilmeisesti komponenttien) hajua. Lakkaako laite aikaa myöten löyhkäämästä?
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

25v vanha televisioni löyhkää vieläkin, Haju on tosin miedontunut vuosien mittaan, mutta tupakoimattoman nenä haistaa sen kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ottaa nokkaan kirjoitti:

Tietäisikö täällä kukaan, tälläistä hieman sivuavaa asiaa, eli ostin juuri keskiviikkona uuden TV:n ja siitä tulee päällä ollessaan sellaista ikävää (ilmeisesti komponenttien) hajua. Lakkaako laite aikaa myöten löyhkäämästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu