Ihastukseni....

Minja

Kertokaahan kannattaako jatkaa kirjoittelua, vai pitäydynkö tästä lähtien vain päiväunissani..?

--------------------------------------------------

Taas katsoin perääsi, kun kävelit pitkin askelin toimiston käytävää pitkin. Sinulla on jalassasi mustat tiukat farkut ja päälläsi ruudullinen paita. Huokaisen mielessäni. En saisi haluta sinua näin paljon. Olenhan suhteellisen onnellisesti naimisissa. Olet pyytänyt minua monesti lounaalle kanssasi, ja olemme ystävystyneetkin jonkin verran. En usko että tiedät edes kuinka paljon sinua himoitsen.

Kunnes eräänä päivänä vastaat sähköpostiviestiini, jonka olen jälleen laittanut eteenpäin sinullekin. Kyse oli aivan harmittomasta hiukan tuhmasta vitsistä. Kirjoitat yllättäin, "Annoitpa taas ajattelun aihetta, eihän tässä tule töistä mitään.." Vastaan sinulle: "Kuinka sinä nyt noin innostuit?"
Päivät kuluvat ja tunnen, tai ainakin toivon tuntevani välillämme lentävän kipinöitä.

Kokouksissa istut joko minua vastapäätä, ja välillä saat minut kiinni tuijottamisesta. Joskus taas tulet viereeni istumaan ja aivan kuin vahingossa hipaiset käsivarrellasi omaani. Pelkät pienet kosketukset ja katseet saavat minut kuumenemaan. Ja tuskin edes tiedät sitä, tai niin minä luulin.

Lähdemme koko työpaikan voimin ulkoilupäivää viettämään. Yleensä et ole lähtenyt mukaan, ja varauduinkin viettämään aikaani muitten naiskollegoiden kanssa. Yllätykseni on suuri, kun näinkin sinut juttelemassa muitten miesten joukossa. Huomasit katseeni ja hymyilit. Kävelit luokseni, ja sanoit minun myös lähteneen ulkoilemaan, ja pyydät samalla että lähtisin kanssasi tutkimaan lintutornia joka on lähistöllä. Sydämeni hypähtää, toivon salaa ettei kukaan muu lähtisi mukaan, saisin viettää kanssasi pienen hetken.

Saavumme lintutornille, on kuuma keväinen päivä ja minulle tulee kuuma.. vedän paidan yltäni, alle jää vielä niukka t-paita. Huomaan sinun sivusilmällä vilkaisevan rintojani ja nielaisevan.
Nojaan kaiteeseen ja katselen maisemia, yhtäkkiä tunnen kosketuksen olkapäälläni. Kuiskaat korvaani, että toivot etten pahastu jos suutelet minua. Painat hellät huulesi niskaani, ja käännät sitten minut puoleesi. Huulesi etsiytyvät huulilleni, kuumenen hetkessä. Kysyn sinulta, mitä tämä tarkoittaa? Vastaat minulle, että et jaksa enää vastustaa vetovoimaa joka kipinöi välillämme, että on ollut liian vaikeaa vain katsella eikä saada koskea. Kätesi laskeutuvat vyötärölleni ja painat minua itseäsi vasten, tunnen kuinka kovana olet, keinutan ihan vähän lantiotani vasten sinua. Äänesi on käheä, kun sanot ettei meidän pitäisi jatkaa, olemmehan molemmat naimisissa tahoillamme. Olen samaa mieltä kanssasi. Huulesi tuntuvat vain aivan liian ihanilta, tämä on minun fantasiani. Avaan hitaasti paitasi, pyydän että saan koskea sinuun, maistella sinua. Hyväilen rintakehääsi huulillani ja annan huulieni vaeltaa yhä alemmas farkkujesi vyötärölle. Kysyn saanko maistaa sinua....

4

6153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Calle

      Kerro lisää! Mielenkiintoni heräsi.

      • Minja

        Haluaisitko kertoa tarkemmin...

        Riittikö jutussani mielenkiintoa loppuun asti?

        Voit kirjoitella vaikka meiliini... Mikäli haluat jatkaa rupattelua kanssani?


      • Calle
        Minja kirjoitti:

        Haluaisitko kertoa tarkemmin...

        Riittikö jutussani mielenkiintoa loppuun asti?

        Voit kirjoitella vaikka meiliini... Mikäli haluat jatkaa rupattelua kanssani?

        mailiin...? Kyllä riitti. Jatkoa kiitos!


    • Calle

      Calle varo sitä elefanttia....vai vielä kisunen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3362
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3157
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2648
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2538
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1953
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1850
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1636
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1465
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1320
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1189
    Aihe