Kertokaapas minne kannattaa suunnata lauantaina alkuillasta jos haluaa bongata 30-vuotiaita kivoja miehiä Riihimäen alueelta?
Yökerhot ei kiinnosta, vaan esim. kivat terassit ja siistit pubit olisivat nyt se juttu. Vai tapahtuuko kaupungissa tulevana lauantaina jotain mielenkiintoista, minne kannattaisi suunnata?
Riihimäen illanviettopaikat
7
762
Vastaukset 7
- ekszipit
"minne kannattaisi suunnata?"
- Rautatieasemalle ja ensimmäiseen junaan joka lähtee pois Riihimäeltä. - Reijo Skoopee
Suosittelen liittymistä paikalliseen luonnonsuojeluyhdistykseen.
- M vm74
No, onkos Nannukalle miesten bongaus tuottanut tulosta..? Riihimäen huimasta alkuillan elämästä. Ku, eihän tääl näit kuppiloita tosiaan ihan hirveesti ole. Taitaa ne parhaat miekkoset luurata ihan jossain muualla.
- kiukkusia
Höh..ei samaa ikäluokkaa olevia naisia mistään löydä.
Ovst aloittamassa vanhapiika meiningin tai muuten vain pirun kiukkuisia. Eihän niitä kivoja olekaan.
Kiukkusia naisia korkeintaan.- mr+30
Ihan mihin tahansa keppanasylkylään . Kaikissa on 30 miehiä, eikä ole naisia kilpailemassa.
Äh... eipä natsannut tällä erää.
Joskus työmatkalla on kiva vaan käydä paikallista menoa ihmettelemässä ja yksin on tylsää, juttuseura olis kelvannut.
Seuraavaks sit Vaasaan parin kuukauden päästä :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102331Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???271085- 71932
- 105930
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha597887- 48855
- 85770
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 69664
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31656