Joo elikkäs mulla on perjaatteessa siskopuoli mutta ei mitenkään kumminkaan sukua. Oon himoinnu sitä jo kauan ja todennäkösesti se mua. Sen ilmeet on kuin lumotut katsoessaan mua. Ollaan usein lähekkäin ja haluaisin tehdä aloitteet mutta en vielä tiedä miten. Ollaan oltu todella läheisiä jo pitkään. Kuitenkaan joss teen aloitteen en halua että hän alkaa syrjimään mua koska luulee mun haluuvan sitä kokoajan. Eli tällee. Kommentteja. Trollit painuu vttuun. Sori virheet kirjotettu kännyl
siskopuolen kanssa seksiä
12
5572
Vastaukset
- tiedän;)
Hyväile sun "siskoa" hellästi kun olette kahdestaan ja katso kuinka hän reagoi. Jos ei vastustele voit jatkaa ja siitä se lähtee--> mutta jos hän ei halua, varo ettet mee liian pitkälle!
- why not ?
Jos se ei ole sulle sukua nii mikäs siinä. Voihan serkunkin kanssa mennä naimisiin..
- ghfjtyg
Tommoiset seurustelut voi sotkea perheen roolirakenteen aika pahasti. Lisäksi jos asutte samassa talossa niin myös asutte yhdessä, ja niin läheinen suhde ei välttämättä sovi kovin nuorelle parille.
Ymmärsin, toi ei ollu kysymykses.
Tee alote niinkun muillekin tytöille. Etsi paikka jossa ei ole muita paikalla ja sano että tykkäät siitä.- ...nolikset
lyö siltäbtajut ja raiskaa se
- lifemocker
eipä paljoo kannata alkaa hajottamaan koko perhettä tolla kikkailulla
- ...nolikset
kyllä se on yhden perheen arvoista
- Simo Pekkam
Itse olin 17 vuotias kun korkkasin siskopuoleni, joka oli 21vuotias. Se tapahtui Nokialla. Oli kuumaakin kuumempi kevät. Vaikka asuimmekin samassa osoitteessa, ei se estänyt meitä. Nuoruus oli hyvää aikaa juuri tästä syystä.
Se mitä kokeilen kai sanoa on, että anna mennä vaan. Hyvältä se tuntuu. Ja mikäli sisarpuolesi on jo vinkannut asian suuntaan, voit käyttää vaikka hieman rajumpiakin otteita. Kunnolla kiinni vaan. Siitä ne tykkää. Ja on aina tykänneet.- nolikset!!!
sitä vartenhan naiset on
- Anonyymi
Olin kuusitoista sisko Milla kahdeksantoista, Milla muutti takaisin maalle kun oli ollut pari vuotte maalikylässä, sopeutuminen "metsään" niin kuin hän sanoi oli takkuista.
Sain houkuteltua sedän mökille laskettiin veneellä melkein kymmenen kilometriä pienen lampialueen viereen. Kun päästiin perille, katselin paikkoja, löysin varastosta sedän kätkön kolme pulloa kirkasta, katsoin taivaalle ja kiitin setä on poissa.
Milla laittoi purkki ruokaa ,näytin pullon, Milla hyppäsi heti kimppuun olet alaikäinen mulle se pullo. Kaaduin sängylle sisko oli päällä tunsin rinnat kivasti minua vasten molemmilla oli shortsit tunsin paljaan ihon, sanoin siskolle saat tämän minä pidän ne kaksi. Milla sanoi ok pannaan puoliksi.
Syötiin ja olin saunalla kannoin vettä ja puita, sisko tuli jo pikku humalassa istumaan viereen, kysyi onkohan kylmää vettä? sanoin lämmintä.
Milla sanoi sanot vaan, kun tulin saunasta kaadoin sankollisen vettä päälle kiljaisi saatanan pässi, kysyin oliko kylmää nauroi ei ollut. Katsoin siskon rintoja pyöret pallot ja nääni kovina. Sisko katoi loput vedet munille, vesi imaisi housuihin sisko näki pitkänä olevan kalun nauroi eiköhän tuo pienene kylmässä vedessä.
Sauna alkoi olla lämmin sisko sanoi ei tapella mennään uimaan, tuli ulos alasti, riisuin housut ja juoksin perään, uitiin jonkin aikaa, sisko hyppäsi syliin tunsin kalun haaroissa sisko nauroi ei se vesi auttanutlaskeutu alas piti kalua haroissa katsoi silmiin mennään saunaan käveli edellä se ei auttanut yhtään. Istuttiin lauteilla ja otettiin väkevää pullosta. Sisko sanoi katso nyt onko nätit ja työnsi rintakehää nauroi ime maistelin sievästi kuiskas ime kunnolla ja tarttui kaluun kuiskas nyt naidaan ja paljon alkoi imemään nauroi on kylmä siirtyi lauteen reunalle levitti jalat nyt nait en ole saanut kyrpää viikkoihin nain vauhdilla sisko halasi sulla on iso kyrpä pane niin että tuntuu sisko oli tiukka imin nännejä sisko nojasi taakkse huokaili ime ime ne on sitä varten, pidin pakaroista ja vetelin sisään sisko huokaili sinun kyrpä tekee tosi hyvää ja kiljui iskin pohjaan ja laukesin sisko suuteli voimakkaana halasi ja kuiskas täällä naidaan aina meillä on kolme päivää aikaa saat panna hulluna. noustiin ja pestiin vedessä, otettiin lämmöt ja viruteltiin saunassa.
Illalla mökki oli jo liiankin kuuma sisko kulki paita ja pikkuhousut jalassa makoiltiin ja kuunneltiin radioa. Sisko piirteli sormella rintaa ja kosketteli nännejäni kuisakas nauraen joko ja sormet kulki pitkin kalua halasi ja sanoi haluttaa ja alkoi poista housuja laski minun housut veti päälleen sanoi pane taas rajusti panin ja panin sanoi että minulla maailman paras kyrpä täyttää ihanasti panin kädet pakaroiden alle ja pidin tiukasti alkoi taas kiljumaan ja sai orgasmin pidin pohjassa ja laukesin usean kerran.
Milla halasi ihanaa olla sun kanssa en ole huora jos haluan hurjana ja mitenpäin vaan, käytiin pesulla saunassa, kun tultiin katsoin pyllyä pillu vilkkui haarojen välissä.
Yöllä heräsin kohentelin lämmitystä sain vielä palamaan ja puita uuniin. Katsoin siskoa kuin pornolehdestä, pienet kiharat menin jalkojen väliin levitin sievästi ja maistoin, lantio nousi ja kuului kuiskasus ihanaa nuolin pitkään välillä kuului pieni ääni ja säpsähdys oli varmaan hellä jatkoin niin että sisko tulvi suuhun.
Aamulla istuttiin ja mietittiin lähdetäänkö kalaan, näin kaukaa sedän kaverin ongella, näytin siskolle sillä on sitten iso se ei sopis sinuun, sisko kuiskas saanko kokeilla ja nauroi. Nousin ylös laitoin kengät sanoin Elijas tulee käymään sanon että keität kahvit, ole sitten nukkumassa kun tulee.
Siskon kertoma tulee myöhemmin jos joku haluaa- Anonyymi
Mitä enemmän lukee, sitä vähemmän uskoo
- Anonyymi
Mulla on sisko puoli kans mut se niiku haluu panna, yhtenä kertana meil ei ollu vanhenmat kotona ja olin suihkus nii se mun sisko puoli tuli alasti sinne suihkuun kans, ja se rupes panee ja pussailee mua, se tuntu aika hyvältä ku olin halunnu sitä pitkään, sit se laitto mun käden sen pillua vasten ja rupes hinkaa mun kättä sen pillus, sit se alko taas panna ja pussailee mua sen pillu tuntu hyvältä ja sekin tuntu hyvältä panna sitä.
- Anonyymi
Mulla on sisko puoli ja yhtenä kertana meil ei ollu vanhenmat kotona ja olin suihkus sit mun sisko puoli tuli alasti sinne suihkuun kans ja se rupes panee ja pussailee mua sit hetken panemisen jälkee mä menin sohvalle makaa selälle ja sit mun sisko puoli tuli mun päälle panee ja hetki sen jälkeen yhtäkkiä mun ihastus tuli meille ja se riisu ittensä alasti ja se rupes panee mua ja pussailee ku mun sisko puoli lopetti se oli nii taivaallista pussailla mun ihastusta ja tehä seksiä sen kaa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2732424Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991299- 1081211
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831201Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581155Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811106- 44962
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67907Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767