hähää! :)

Määpä osaan tehdä paljon hienoja korttitemppuja ja muita temppuja, mutta en ikinä paljasta niitä kellekkään.

Sen lisäksi osaan tehdä semmoisia notkeustemppuja, mitä ne tekee.

Mulla on myös koira ja osaan tehdä sen kanssa hienoja temppuja.

Mä voisin perustaa yhden hengen sirkuksen!

No heippa vaan!!
1324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En halua loukata mut ne on vaan varmaan omasta mielestäs hienoja. näytä ne muillekki, saat kritiikkiä, hyvää tai huonoa, mutta kritiikki on AINA hyvästä. ja miksei voisi olla yhden hengen sirkusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ella kirjoitti:

Määpä osaan tehdä paljon hienoja korttitemppuja ja muita temppuja, mutta en ikinä paljasta niitä kellekkään.

Sen lisäksi osaan tehdä semmoisia notkeustemppuja, mitä ne tekee.

Mulla on myös koira ja osaan tehdä sen kanssa hienoja temppuja.

Mä voisin perustaa yhden hengen sirkuksen!

No heippa vaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu