Carina e startti

Carina E 2.0td -98 on alkanut tehdä sellaista, että startti pyörii mutta ei ota kiinni vauhtipyörän rattaalle. Vika on ilmeisesti startti Hammaspyörässä? Onko muilla vastaavia kokemuksia ja paljonko startin hammaspyörä maksaa?
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pese bendix puhtaaksi bensiinillä niin johan pelittää.Siis jos on bosch,se on niitten tyyppivika.

Äänestä

...puhtaaksi. ajanmyöta pikeentyy. ota startti käteen ja tutki huomaat kuinka paskainen seon. homma om helppo jos vaan viitsit sotkea sormesi. muista ottaa akunkengät irti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tojotisti kirjoitti:

Carina E 2.0td -98 on alkanut tehdä sellaista, että startti pyörii mutta ei ota kiinni vauhtipyörän rattaalle. Vika on ilmeisesti startti Hammaspyörässä? Onko muilla vastaavia kokemuksia ja paljonko startin hammaspyörä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu