onko kukaan koeillu himo tippoja tai vastaavia...

onko tipoilla tehoja tai muilla pika aineilla kokemuksia. tarttis saada jotain tehokasta ja nopea vaikutteista seksihaluja lisään.
11457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Amerikasta saa ostaa apteekeista "Melatoonia"
Niitä on jopa 3 mg, ja ne aiheuttavat sen että
ne antaa hyvän yö unen, ja sitten aamulla on kovat seksihalut, ja on jotakin kovaa jalkojen välissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suhari kirjoitti:

onko tipoilla tehoja tai muilla pika aineilla kokemuksia. tarttis saada jotain tehokasta ja nopea vaikutteista seksihaluja lisään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu