Aloittelen blogia osoitteessa:
http://glamourgeddon.blogspot.fi/
Olisi mukavaa jos joku kommentoisi tai jopa liittyisi lukijaksi. :> Kommentoi oman blogisi osoite niin alan mahdollisesti seuraamaan.
http://glamourgeddon.blogspot.fi/
Olisi mukavaa jos joku kommentoisi tai jopa liittyisi lukijaksi. :> Kommentoi oman blogisi osoite niin alan mahdollisesti seuraamaan.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Millaseen suuntaan toi blogi kehittyy? :) Onks se enemmän sellanen lifestyle-blogi vai keskittyykö se johonkin muuhun olennaiseen hommaan (harrastus, sairaus tms) sun elämässä? :)
Mä vaan mietin sitä, kun ne teinien "oltiin tänää Jassun ja Antonin kanssa shoppailee, ostin 3 paitaa, 1 farkut ja sit uuen ripsarin, se on ihana! Käytii syömässä myös mäkissä omomomom, söin big macin" blogi ei tarjoo paljoo sellaselle ulkopuoliselle :)
Ymmärrän hyvin mitä tarkoitat. :)
Kehittyy varmaan lifestyle-blogi suuntaan, siitä en ole ihan varma. Tarkoituksena on tehdä tuosta jotakin mielenkiintoisenpaa kuin perus teinien blogit. Kertoa esimerkiksi mielipiteitäni asioista, tyylistäni, keikoista ym.
Hyvin kokeilumielessä olen liikkeellä tämän blogin kanssa.