miehistä. Ja tämä ei ole provo eikä siis viittaa erääseen norjalaisnaiseen joten turha aloittaa edes puhumaan siitä.
Kokemuksia Arabiemiraateissa....
6
450
Vastaukset
- matkatar x
On kokemuksia viime talvelta, hyviä ;)
- Taas Dubaihin
Kerro, matkatar. Olitko ihan sheikin kanssa? Haluun sellaisen!!
- arabit kateissa
Niin mäkin ! Katselin tuolla yhdellä deitillä noiden miesten profiilikuvia ja kauheasti siellä näyttää olevan intialaissyntyisiä miehiä joihin en kyllä tunne mitään vetoa, missä kaikki arabit on siellä ???
- arabbiemiraatti
Joo ne intialaiset yms. on vaan siirtotyöläisiä, ei ne arabi(sheikit) kaduilla kulje vaan kannattaa tsekata luksus kauppakeskukset ja yökerhot ;)
- ei mahdollisuuksia
Tiedoksi teille, sheikeille raahataan malleja Milanosta yksityiskoneilla, mallit asuvat 5 tähden hotelleissa, saavat lahoja, täyden ylläpidon ja samat mallit viipyvät noin kuukauden ja sitten tulevat uudet tilalle. Sheikit maksavat malleille kymmeniä, jopa satoja tuhansia dollareita. Sheikeille eivät kelpaa suomalaiset maatuskat. Ai mistäkö tiedän, asuin Milanossa ja näin ja kuulin mitä tapahtuu. Tavalliset suominaiset voivat löytää tavallisia paikallisia miehiä, kuten poliiseja tai virkamiehiä, ei sheikkejä.
- arabit kateissa
Oikeasti, ei mua mitkään sheikit kiinnosta , ei vetoa ainakaan ne niiden asut yhtään :P Ihan tavalliset arabimiehet jotka pukeutuu normaalivaatteisiin on mun mieleen. No katsotaan mitä on tarjolla ;) Mutta ei intialaisia kiitos. En ole rasisti silti, nuo intialaiset ovat ihan samanarvoisia ihmisiä mulle kuin muutkin tässä maailmassa mutta en tunne vetoa heihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172303Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671529Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1051462Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61362Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681295Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell801206Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.361151Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311077En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521056