En uskalla lähestyä tyttöjä

Mulla on paha itsetunto ongelma koska olen niin lyhyt nuori mies. Vain 170 cm
9137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No sitten lähesty sinua lyhempiä tyttöjä.

Äänestä

Ihan tarpeeks pitkä mulle, oon 157cm enkä varmaan enää kasva:(

Äänestä

Et oo lyhyt, ite oon 165cm/14v poika ja vähä pelottaa että jääkö tää kasvu tähä.. En polta tai käy salilla koska tiiän niitten vaikutukset pituutee

Äänestä

Mun äiti on 160 cm, mä oon 164 cm, sisko 160 cm eikä kukaan enää kasva.

Äänestä

Mä oon 154/15 ettäjee! En polta.

Äänestä

172 cm on lyhyt

Äänestä
  • Onko sillä nyt loppupeleissä väliä minkä kokoinen olet :O

    Äänestä

ouuuuuuuu repeilen täällä ku oon ite 15v ja 184 :) ja yli keskiarvon MONESSA asiassa ;P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Itsetunto ongelma kirjoitti:

Mulla on paha itsetunto ongelma koska olen niin lyhyt nuori mies. Vain 170 cm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu