Luotsinkin kuuluu noudattaa sääntöjä täällä. Ja luotsin tiedot saa poliisi äkkiä selville, et ei muuta kuin ilmoa jos kokee että luotsi on asiaton.
Luotsi
Kuriin!
885
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
HIHIHIHIHIHIIHIHIIIIII HÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄÄÄÄÄ HOHOHOHOHOHO HIHIHIHIHIHIIHIHIIIIII HÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄÄÄÄÄ HOHOHOHOHOHO
S24 vitsi.
täällä ei keskustele luotsi kuin kyrvästä ja sen pituudesta.
Koulussakin vaan runkataan.
S24 vitsi koko LUOTSI!
https://www.google.fi/search?q=suomi 24 luotsit&oq=suomi 24 luotsit&aqs=chrome..69i57.10587j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=suomi 24 luotsit&start=0
S24 vitsi koko LUOTSI!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11678442#comment-63314739
Tosin mikäli luotsi puhuu positiiviseen sävyyn viestipuusta, tullaan hänen oikeudet poistamaan välittömästi
Jos huomaat keskustelupalstoilla asiatonta sisältöä, ilmoita siitä aina ylläpidolle. Jokaisen viestin alapuolella on ILMOITA ASIATON VIESTI -linkki, josta avautuvan lomakkeen avulla voit välittää viestin ylläpidolle. Kirjoita lomakkeeseen sähköpostiosoitteesi sekä perustelu, miksi haluat, että kyseinen viesti poistetaan.
koulussa
13 VASTAUSTA 3 787 LUKUKERTAA
Tilaa palstan RSS-syöte
Aloita uusi keskustelu
Poista kirosanafiltteri käytöstä
seisokki2.9.2004 18:370
POJILLE:
1. ONKO KOSKAAN ALKANUT PENIS SEISOA KESKEN TUNNIN TAI VÄLITUNNILLA?JOS NIIN MITEN KOIT?
TYTÖILLE:
1.OLETKO HUOMANNUT ETTÄ JOLLAIN POJALLA OLISI SEISSYT TUNNILLA TAI VÄLKÄLLÄ? MITEN KOIT?
Kertokaa myös ikä