Ihannemies?

Kun tuossa jo puhuttiin ihannenaisesta, niin millaisista miehistä pidätte, ts-naiset? Laita kuva lempparijulkkiksestasi/näyttelijästäsi tms.
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä olen

Äänestä

Minä pidä näteistä miehistä, yleensä herkistä "runopojista". Erityisen miehekkäistä miehistä en oikeastaan pidä lainkaan. Jopa meikkaavista pojista tykkäilen. Huoh. On ne niin ihanii. :)

Julkkiksista tulee mieleen pari:

Orlando Bloom
http://images.wikia.com/lotr/images/1/1e/Legolas_is_happy_by_andy6sglove-d4w9zdr.jpg
(erityisesti tuossa roolissa)

WIlliam Moseley
http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2008/09/moseley-nickelodeon/william-moseley-nicelodeon-kids-choice-awards-2008-02.jpg

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kinkku vai älykkö? kirjoitti:

Kun tuossa jo puhuttiin ihannenaisesta, niin millaisista miehistä pidätte, ts-naiset? Laita kuva lempparijulkkiksestasi/näyttelijästäsi tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu