Onko kenelläkään kokemusta ko. tuotteesta? Monivitamiinista? Sisältää soijaa, onko gmo-soijaa? Itse googlasin ja ymmärsin, että mahdollisesti olisi gmo-vapaa.
Täällä päin luontaistuotekauppaan on tullut myyntiin tuo tuota ja ostin sellaisen. Jos joillain on kokemuksia tuotteesta, niin kertokaa!
life extension two per day
1
5194
Vastaukset
- Two-Per-Day
Mitä näistä tuotteista tarkoitat?
http://www.iherb.com/Life-Extension-Two-Per-Day-Tablets-High-Potency-Multivitamin-Mineral-Supplement-120-Tablets/67025?rcode=MOP737
http://www.iherb.com/Life-Extension-Two-Per-Day-Capsules-120-Capsules/67037?rcode=MOP737
http://www.iherb.com/Life-Extension-Two-Per-Day-Tablets-60-Tablets/65705?rcode=MOP737
http://www.iherb.com/Life-Extension-One-Per-Day-Tablets-60-Tablets/67036?rcode=MOP737
Jos haluaa EU-alueelta tilata, tässä on two-per-day ja one-per-day tuotteita:
https://www.lifeextensioneurope.com/catalogsearch/result/?q=day
1) kerää ostoskoriin vähintään x eurolla kamaa, kokeilemalla selviää paljonko on riittävä määrä, jotta alekoodi toimii.
2) syötä alennuskoodi 60130904. Toiminee vain uusilla asiakkailla.
3) saat alekoodilla ilmaisen postituksen Suomeen tai mihin vain Eurooppaan, jos valitset halvimman kuljetusmuodon. Tilaus ei mene läpi jos ei erikseen valitse kuljetusmuotoa.
Muita hyviä tuotteita: https://www.lifeextensioneurope.com/top-12/
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1956741SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1943466Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263229"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1692176Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401747SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?851687Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161424Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141056- 117941
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii16915