Kesä 2014

Onko tietoa milloin tulee myyntiin kesän 2014 matkat?
11379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kesällä 2014

Äänestä
  • Yleensä loka- marraskuun aikana. Riippuu matkanjärjestäjästä.

    Äänestä

  • kanslähdös kirjoitti:

    Yleensä loka- marraskuun aikana. Riippuu matkanjärjestäjästä.

    Moni jo myy ensi kesää mm.finnmatkat ja AM.

    Äänestä

  • hopi hopi kirjoitti:

    Moni jo myy ensi kesää mm.finnmatkat ja AM.

    Olen jo varannut ensi vuoden toukokuulle matkan Alanyaan, että kyllä se Tjäreborg niitä myy jo.

    Äänestä

Kiitos vastauksista!

Äänestä

Marraskuun lopussa tai joulukuun alussa tulee niitä halvempia matkoja tjärelle nyt myyvät vaan kalleimpia, ainakin viimevuonna oli näin.

Äänestä

Ok! Ja ilmeisesti loppuvuodesta on kaikki hotellit myynnissä? Nyt ei näköjään ole vielä kovin montaa..

Äänestä

Finnmatkoilla alkaa lennot Gazipazan lentokentälle josta huomattavasti lyhyempi bussikuljetus hotelleille kuin Antalyan lentökentältä!

Äänestä
  • Kyllä ja siksi kannattaa odottaa ja eihän muutenkaan vielä kannata miettiä ensi vuotta ,kaikki ajallaan jos on tullakseen ,Alanyaan pääse aina ja halvalla....kirjoitetaan nyt ajankohtaisia kokemuksia kun eletään vuotta 2013!!!!

    Äänestä

  • Spirit:) kirjoitti:

    Kyllä ja siksi kannattaa odottaa ja eihän muutenkaan vielä kannata miettiä ensi vuotta ,kaikki ajallaan jos on tullakseen ,Alanyaan pääse aina ja halvalla....kirjoitetaan nyt ajankohtaisia kokemuksia kun eletään vuotta 2013!!!!

    OIKEIN!
    Kirjoitetaan nyt tosiaan Alanyasta ja kokemuksista tämän kesän lomista ja kyllä jokaisen pitäisi osata tsekata matkanjärjestäjien sivuja ja katsoa jo siellä olevat 2014 kesän matkat!

    Äänestä

  • Spirit:) kirjoitti:

    Kyllä ja siksi kannattaa odottaa ja eihän muutenkaan vielä kannata miettiä ensi vuotta ,kaikki ajallaan jos on tullakseen ,Alanyaan pääse aina ja halvalla....kirjoitetaan nyt ajankohtaisia kokemuksia kun eletään vuotta 2013!!!!

    Paitsi jos matkustaa isommalla porukalla esim. perheet niin kannattaa hyödyntää nopeanvaraajan etu, joka esim. AM on 150e/nuppi aikuiselta ja isommat huoneistot menee ensin.
    Jos taas menee yksin tai kaksin, kannattaa odottaa tarjouksia, koska lapset joutuu maksamaan sen saman tarjoushinnan kuin aikuinenkin ja silloin voi olla että etukäteen ostettu onkin halvempi.
    Nyt tosin olen jo lennot ostanut Kreetalle ensi heinäkuulle 150e/nuppi 11 päivää ja hotellia etsitään, kun tarjouksia näkyy...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ajoissa liikkeellä kirjoitti:

Onko tietoa milloin tulee myyntiin kesän 2014 matkat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu