Hei,
Sattuisiko joku tietämään onko Hgissä (tai jossain lähiseudulla) missään parhaillaan minkäänlaista kirjontakurssia, jossa voisi saada opastusta yllä mainittuun? Tai onko tiedossa olisiko kenties työväenopiston kevätlukukaudella moinen tulossa, kuten viime kevätlukukaudella oli?
Pulmana lähinnä on, että olen joskus viisi vuotta sitten ollut moisella kurssilla ja siellä tehty työ on jäänyt viittä vaille valmiiksi ja nyt en sitä osaa itsekseni loppuun viedä, kun sen komeron perukoilta löysin. Eli periaatteessa yksityisopastuskin riittäisi tähän hätään, mutta enpä tunne sitten niin ketään tällaista harrastavaa henkilöä pk-seudulta. Joten mikä avuksi?
Kiitos kaikista mahdollisista vinkeistä jo näin etukäteen.
Hardanger-kirjonta
Zola
0
470
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.327107- 434353
- 243755
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1843457- 122507
- 302455
- 442122
- 262044
- 1641993
- 1051412