mitä mä teen??? mä olin yhen jätkän kaa 3,5kk eli kolme ja poul kuukautta,mut sit se sai tietää et oon ennen ollu sen kaverin kaa yhes ja tottakai se siit kilhati...nyt ku oon puol vuotta myöhemmin soitellu sille ni se sanoo ettei oo vihane mut ei voi ees text. mtn vaik kuinka pyyän, se on monta kertaa sanonu mun kavereille et meist voi tulla viel jotaa mut sit ku kysyn vaik sitä yhtee nii vastaus on ei!!! mix?? mix se ei osaa antaa anteex??? ku rakastan sitä nii paljo etten voi ees poistaa sen numeroo...pliis auttakaa,tää on mulle toosi iso ongelma! onx mul enää mtn mahkui?
apua!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super bitch?
2300
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mä ymmärän sua...mul kävi vähä saman lail...olin sen jälkee "maassa" vajaa vuoden mut sit tuli uus jätkä kuvioihin...usko pois,jos sul ei sen jätkän kaa onnista ni eti itteles uus,joka osaa kans arvostaa sua...se jätkä tajuu ennemin tai myöhemmin mitä oikee on menettäny...onnelist ja turvallist jatkoo...:) ja koita pärjää...ok? äläkä vaa tee mitää tyhmää tai peruuttamatonta sen jätkän takii...!!!!!
Miksi sä roikut kiinni jossain luuseri äijässä joka haluaa sua pitää vaan varalla. Haluatko tosiaan olla varasijalla?? Eikö olisi aika löytää joku jolle olisit ihan ykkössijalla. Se että se kertoo kavereillesi "että teistä voi vielä tulla jotain" tarkoittaa siis sitä että teistä tulee EHKÄ sitten JOSKUS jotain kun hän on ensin käynyt KAIKKI muut vaihtoehtoiset naiset läpi, bailannut ja mesonnut ympärilleen ja jos ei muuta löydy niin palaa sun luokse, ehkä, tuskin. Äijällähän ei ole mitään kiirettä ottaa suhun yhteyttä kun sä odottelet vaikka ikuisuuteen asti sen paluuta. Huoh. Että otapa nyt katse kohti uusia miehiä ja jätä tämä tapaus omaan olemattomaan arvoonsa.
Ja se että se jätti sut sen takia että sai tietää sun olleen sen kaverinsa kanssa taisi olla vain tekosyy erolle. Ehkä enemmän se äijä suuttui itselleen että pokasi kaverinsa muijan, vaikkei siitä siis tiennytkään. Sulla ei ole kuule sen asian suhteen mitään anteeksipyydettävää.