Kertokaa tästä lippaasta kokemuksia: http://www.milgear.fi/fi/product/lipas-mp5-star-95/289,käykö tuo kaikkiin?Onko sähkö vai jousi aseeseen?Kestääkö?
STAR MP5 lipas
STAR MP5
581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ainoo mitä voi sanoo: hinta=laatu, hinnan kasvaessa laatu paranee, hinnan laskiessa laatu heikkenee, naf said.
Paitsi että halvasta saa hyvää jos yrittää.
Miten korjata mp5 metallinen hicu-lipas? Avasin lippaan, kaikki rattaat pyörii, mutta ei syötä kuulia ylös, eikä pysty täyttämään lipasta kun joku 30 kuulaa.
Avaa se luukku ja pistä ne kuulat sinne, äläkä siihen putkeen. lol.
noi lippaat on vaarallisiaXD Heitin toissa p'iv'n' naapurin jormaa tollasella starin lippalla ja se o kriittisess' tilassa tehhho otsatolla ja zen is' tuli ampumaan mua ASG 7,2V MP5 joka t'ydelina aloittelijan airsoft paketti ja siit' l'htee tosi kovaa oon pyt'ny sit' vanhemmilt jo vuoden mut ne sano et se ihan liian kaillis ja siit' l'htee ihan liian kovaa ja voi tulla pipiXDDDDDD sitte jormal on my;s super 'ks ysi joka o mailman paras airsoffti se tiet'' koska ne tyypit sano siel mailman parhas kaupas eli prooairsoft et se on tosi tehokas ja sit' suositellaan vain kokeneille pelaajille mutsiis noi lippaat on tosi vaarallisii kun ne n'yt' iha ku semone pumeranki et jos heit' se tulee takas kokeilin mut se osu jormaa p''h' ja sit sen is' tuli ampuu mua mut m' soitan EFPIIAILLE JA sitte swatit tulee tappaan sen ja AMerikkalaiset r'j'ytt'' niidde talon ydin pommilla mut 'lk'' ostako noitt lippaita ku bvoi tulla pipi jos heitt'''''''''''''
pee's.M" oon mailman kovin tyyppi ja paras softaaja!!!11111!!!!!1111!!!!!!!!1111111111
SAATANNAN HOMOT TOI "" EI TOIMI