Sijoitusohjelma

tienaaja

Hei!

Olisiko joku kiinnostunut tulemaan sijoitusohjelmaan mukaan?

Ohjelma toimii alunperin alusohjelmana kun henkilö tarvitsee enemmän rahaa kuin hänellä on sijoittaa jonkin isoon projektiin esim. 150 - 500 euroa. Niin silloin hän voi aloittaa tästä ns. väliprojektista sijoittamalla 30 euroa. Ja kun hän on kerran päättänyt aloittaa tienaamisen rahaohjelmissa, joihin jokaiseesn on kutsuttava vähintään 2 mukaan, niin tämä ohjelma on ideaalinen sekä aloitusrahan tienaamiseen, että oman tiimin rakentamiseen. Kun kaikki menevät ensin tähän ohjelmaan käsi kädessä ja jokainen tuo mukanaan sen kaksi, niin silloin on helppo ja luontevaa sekä on varaa siirtyä sellaiseen ohjelmaan, jossa rahaa saa jo enemmän.

Tässä ei siis tarvitse varsinaista työtä tehdä kun vaan jokainen kutsuu ne kaksi ja ohjelma sekä tiimityö hoitaa loput.

Sijoitusohjelma,jossa voi saada 30 eurolla 600-1200 euroa ulos ja kyseessä on tiimityö.

Ohjelmassa on kolme tasoa, kolme 7 hengen matriisia. Aloitetaan beginner level tasosta, jossa on kolme tasoa alhaalla 4 hlöä, keskellä 2 hlöä ja ylhäällä 1.

Kun tulee sisään ohjelmaan menee alatasolle, jossa 4 paikkaa ja ne täyttyy tiimityöllä, ylhäällä olevat kolme kutsuvat omia ihmisiä saamaan rahaa ja sinä voit kans kutsua ihan heti ja ne tulee sun viereen.

Lun matriisi täyttyy menee se ylimpänä yksin ollut seuraavaan matriisiin, jonne tulee ihmisiä toisista sulkeutuvista matriiseistä. Eli sinne ei enää kutsuta ihmisiä. Ja kun se matriisi menee kiinni niin ylin siirtyy viimeiseen matriisiin, jonka päätteeksi hän saa 600,900 tai 1200 euroa riippuen työpanoksesta Perfect MOney elektroniselle lompakolle ja siitä omalle tililleen.

Tässä on kuitenkin tärkeää ymmärtää tiimityön tärkeys eli on hyvä tuoda mukana ihmisiä ja se onkin ainoa työ, tuoda 2 aktiivsta ihmistä, jotka tuovat myös 2 aktiivista ihmistä, jotka tuovat edelleen 2 aktiivista ihmistä. Jne.

ei tämä ole sen kummempi juttu, helppoa kun sen tajuaa ja kun haluaa saada rahaa ja lähellä on ihmisiä, jotka myös haluavat rahaa.

Eli kaikki alkaa sillä, että päätät aloittaa ja siirrät ensin rahat sellaisen henkilön tilille, joka maksaa sut sitten sisään.
Sitten saat linkin jota kautta pääset rekisteröitymään (ohjelma on venäjän kielellä, joten käytetään googlen kääntäjää) Ja sitten kun tää homma on hoidettu, olet sisällä.
Kun on oma aika saada rahat ulos pitää avata Perfect Money ilmainen elektroninen lompakko, johon sitten siirtää rahat kun sellaiset on sieltä tulossa ja sieltä sitten omalle tilille.

Ei ole mitenkään vaikeaa, mutta on muistettava, että kun haluaa päästä nopeasti ansioille ja liikkuu tasosta toiseen, niin kannattaa tuoda aktiivisesti ihmisiä mukana, jotka haluavat saada myös tällä tavalla ansioita ja tuntevat myös sellaisia, jotka tulevat mielellään mukaan apajille.

Maksu on 34 euroa.

Yht.otot:[email protected]

5

344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fuck you

      yks sana = pyramidihuijaus toinen sana=zinzino

    • tienaaja

      Olen kamalan pahoillani ja joudun nyt tuottamaan suuren pettymyksen.
      Kyse EI ole mistään pyramidihuijauksesta EIKÄ zinzinosta.

      Valitan.

      On aivan toinen. Jo stiedät mikä Matrix on,tiedät myös minkä tyyppinen tämä tienausjuttu on.

      • tienaaja

        On totta, että tämä väliprojekti ei ole mikään yritys, tämä on konsepti/systeemi/projekti, jota käytetään työkaluna saada rahaa.

        Projekti on ollut olemassa 3 kuukautta ja kehittyy entisestään.
        Kaikki tapahtuu automaattisesti, ihmiset tulevat sisään kutsuttuina ja kun lähtevät, saavat rahat automaattisesti ja ihan heti odottamatta elektroniselle lompakolleen (perfect money on ilmainen)

        Tässä ei ole koiraa haudattuna ja kaikki on internet säännösten mukaan toteutettu ja minulle henkilökohtaisesti ei ole väliä miksi ihmiset näitä projekteja kutsuvat, on jo koettu luotettavaksi projektiksi ja ihmiset tulevat mukaan ja ovat tyytyväisiä.

        Päätös on sinun, mutta jos ei edes tee päätöstä, vaan jää miettimään, niin valitettavasti elämä jatkuu samanlaisena kuin tähän asti on ollut.

        "Muutos vaatii Tekoja"

        Nyt siis kipinkapin yhteydenottoja: [email protected] iin.


    • het..a

      Kuka on projektin takana? Millasia tuloksia on tullut? Toimiiko lakien puitteissa? Kovasti oisin kiinnostunnut [email protected]

    • Anonyymi

      Onko tämä sijoitusohjelma vielä toiminnassa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      160
      5110
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      194
      4061
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3715
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      55
      3029
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      52
      2986
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1987
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1747
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      36
      1499
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1434
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe