Miksi te valitatte dna laskutuksesta?Minulla on ollut dna neljä vuotta.Koskaan ei ole tarvinnut valittaa operaattorin toimista.Maksakaa laskunne ajallaan,niin kaikki toimii niinkuin pitääkin.Tilasin nokia lumia 925 viimeviikon torstaina, ja nyt se ihanuus on jo käytössäni.JK.olen ollut DNA asiakas noin neljä vuotta,ei pienintäkään ongelmaa koko aikana.
DNA laskutus
2
224
Vastaukset
- toukile
Sanoisin samoin ja useampia liittymiä ollut jo 8 vuotta. Nyt on tullut uusi tukisivu Dnalla jossa kysymyksiin saa asiantuntevia vastauksia.
Tämä on ollutkin enempi haukkumissivusto joten hyvä niin.- Siis juma -slauta!!!
Hmm siinäpä kaksi DNA pukamaa kehumassa omaansa, kun normaaleilla asiakkailla ei ole ollut kuin ongelmia DNA:n kanssa.
Sitä vartenhan tämä palsta on, että voi kertoa mielipiteitä ja negatiivisia kokemuksia. Jos kokemukset olisivat positiivisia, ei tällaista palstaa tarvittaisi.
Eihän tästä ole viikkoakaan kun HS pisti DNA:n seinää vasten, niin olipa DNA:n vastaajalla naurettavia hätävalheita ja aivopieruja.
Nimittäin DNA laskutti uutta asiakasta datasiirroista, monta kuukautta, vaikka asiakkaalla ei edes ollut moista liittymää ja sopimusta. Pelkkä puhe ja tekstiviestittely.
Yksi hätävalheista oli kaikkien aikojen pohjanoteeraus. DNA edustaja valehteli silmät kiiluen, että asiakkaalla on toisen operaattorin vanha puhelin, siis expuhelin joka raksuttaa dataa omia aikojaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433593- 362224
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321865- 171609
- 151565
- 231558
- 241407
- 141277
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai801263Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222