Mitäköös on tapahtunut ostin kuukausi sitten -11 focuksen ja silloin aux toimi, nyt ei mene päälle napista vaan käy pikaisesti auxilla ja sitten menee radiolle takaisin? :S En siis ole käyttänyt toimintoa kuin kerran pari oston jälkeen jolloin toimi moitteettomasti.
aux input
8
4718
Vastaukset
- rofue1
Mikäs siinä oli vikana koska itellä sama ongelma
- fukusti
Paina sitä AUX -nappia useampi kerta... Vaihtaa eri "lähteitä"... ;)
- Jeppppp
Mulla sama ongelma, mutta kun painan nappia 15 kertaa, alkaa toimimaan.
Yritä painaa toi 15 kertaa.- kkjfkfkkffkfkfjfkffjfkf
Juu, varsin kätevää.. ja juuri samalla tavalla täälläkin, kunnes revin sen radion helevettiin ja laitoin tilalle motonetin vajaan viiden kympin mankan. Siinä toimii aux, tosin sitä ei tarvitse kuin toimii bluetoothin a2dp-protokollalla langattomastikin äänensiirto.
Hehheh, ollut huumoria kehitellä 1.8 din kokoinen soitin, no onneksi 0.8 peitelevy löytyi helposti, mutta se maksoi melkein puolet radion hinnasta.. - Anonyymi
Mulla ei toimi toikaan
- EiNimimerkkiä
Englanninkieliseltä foorumilta löysin ratkaisun, joka toimi. Radion ollessa päällä paina 15 s virtanappia pohjassa, kunnes radion näyttö menee mustaksi. Sitten voi käynnistää radion ja Aux-nappi toimi jälleen normaalisti.
- Hocusfocus
Kiitos tuosta virtanappi pohjassa vinkistä, toimii. Eivät tienneet autoliike eikä korjaamo tuosta ja vaihtoivat tilalle toisen mutta sekin alkoi tekemään samaa. Kiitos kiitos!
- Anonyymi
Tää auttoi muakin, kiitos!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475515Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612476Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181910Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1481782No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol361652- 171643
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5142881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771098Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281089