Hei!Lähdössä Budapestiin.Onko joku käynyt kyseisessä huoneistohotellissa.Onko sieltä helppo kulkea muihin paikkoihin ja onko ruokapaikkaa ihan nurkalla,kun tullaan illalla myöhään sinne vasta lennolta?Ja onko hyvää ruokakauppaa,markettia,hallia,lähellä?Kiitos!
Vastaukset 3
- hulinapaikka
Lähellä on ravintoloita sekä kauppoja, jopa niin paljon terasseja ja melua yömyöhään jotta kannattaa pyytää mahdollisimman rauhallinen huone, muuten melua kestää yömyöhään.
- Ruudolfi
Kiitos vastauksesta!Vai hulinapaikka.Tässä iässä tarvitaan sitten ottaa mukaan korvatulpat:))))
- marja411
Kerroppa rodolf enemmän matkastanne, ollaan menossa joulukuussa ja myös huonesitohotelliin , muttei jjuuri tuohon. Olisi kiva kuulla jonkun vähän varttuneemmän juttuja kaupungista :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092368Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???331297- 106983
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha634952- 71942
- 48865
- 88818
- 70686
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676