O Officen korjaus ei toimi

Office nainen

Tietääkö kukaan miten saisin Open Of. ohjelman korjaustoiminnon toimimaan, kaikkea on yritetty mutta ei .. Kaikki pitäis olla asetuksissa kunnossa, miten on neuvottu.. olen kirjoittanut tahallaan väärin mutta ei korjaa (alleviivaa tms) mutta ehdottaa välillä kyllä joitain sanoja., Tiedosta kiitollinen!

2

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • http://www.puimula.org/htp/ooo/voikko.html

      Jos Työkalut - Lisäosien hallinta ... valinnalla saa näkyviin Voikko-rivin, niin se (tai ne) kannattaa ensin poistaa ja vasta sitten asentaa tuo toimiva versio.
      Näin siis, jos käytössä on Apache OpenOffice versio 4.x. Jos joku muu versio, niin sitten kannattaa kertoa, mikä.
      Ja oletin, että korjaustoiminto tarkoitti suomen oikolukua.

    • Tuossa toisessa ketjussa kerroin samasta. Kävin OO: sivuilla, enkä löytynyt sieltä suomalaista dictionary!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      1957
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1882
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      12
      1425
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1231
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      1184
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      87
      700
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      678
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe