Fysiikantunti oli juuri alkanut ja opettaja oli saapunut juuri luokkaan. Kysyin, että pääsenkö vessaan. Opettaja vastasi, että eikös äsken ollut koko välitunti aikaa? Sain kuitenkin luvan ja lähdin vessaan. Tulin vessata ja huomasin, että viereisestä vessasta tuli juuri todella kuuma rinnakkalaisluokkalainen Sonja. Sanoin hänelle moi ja hän vastasi. Vaihdoimme muutaman muunkin sanan ja sitten hän kysyi, että oliko minulla kiire tunnille. Sanoin, että ei minulla mikään kiire ole. Hän tuli minua lähemmäksi ja otti kädestäni kiinni. Ja kysyi haluaisinko tulla hänen kanssaan vielä vessaan. Olin hämilläni, mutta sain vastattua jotakin. Hän vei minut kanssaan vessaan ja käski minun mennä istumaan pöntölle. Istuin pöntölle ja alkoi avaamaan farkkujeni vetoketjua. Hän otti housuni ja samalla paitani pois, ja huomasin olevani hänen edessään pelkissä boksereissani. Hän pani kätensä boksereideni etu osaan ja katsoi minua silmiin. Munani alkoi jäykistyä ja hän kysyi, otetaanko bokseritkin pois, ennen kuin ehdin vastata hän veti bokserini alas. Huomasin seisovani alasti koulun kuumimman tytön edessä. Hän otti munastani kiinni ja alkoi runkkaamaan ja imemään sitä. Minulta pääsi pieniä voihkauksia ja kun Sonja oli hetken runkannut ja imenyt munaani, hän otti vaatteensa pois. Ja seisoimme vessassa alasti toisiamme vastapäätä. Sonja kysyi haluaisinko antaa hänelle munaa perseeseen.
Joo, vastasin ja hän otti kiinni lavuaarista ja menin hänen taakseen. Hän kumartui hieman ja minä työnsin munani hänen perseeseensä. Olimme molemmat hetken paikoillamme ja sitten aloin pikkuhiljaa työntämään munaani hänen perseeseensä.Molemmat voihkimme kun työnsin munaa aluksi hitaasti ja sitten hiukan kovempaa.Jatkoimme hetken ja sitten menin istumaan pöntölle ja hän tuli munani päälle ja alkoi ratsastamaan.Molemmat taas voihkimme ja Sonja kovensi hiukan tahtia. Hetken ratsastettuaan hän tuli istumaan pöntölle ja menin hänen jalkoväliinsä ja aloin sormettamaan hänen pilluaan. Hän voihki kovaäänisesti kun työnsin sormiani hänen pillluunsa. Sormetin hetken hänen pilluaan ja sitten hän alkoi runkkaamaan taas munaani. Ei mennyt kauaa kun laukesin hänen rinnoillensa. Puimme molemmat vaatteemme ja hän sanoi vielä, ehkä me taas törmäämme vessojen edessä ja iski minulle silmää. Sanoin, varmasti ja lähdimme molemmat omille tunneillemme.
Koulun vessassa tapahtuu
7
8047
Vastaukset
- uhhuh1
huh kuumaa kamaa ah
- RoosterBoy
"Hän kumartui hieman ja minä työnsin munani hänen perseeseensä. Olimme molemmat hetken paikoillamme ja sitten aloin pikkuhiljaa työntämään munaani hänen perseeseensä"
- Anonyymi
Ei anaaliin mee ilan liukastetta
- Anonyymi
Kyllä menee, itse kerran nussin läskiä ämmää kuiviltaan perseeseen.
- Anonyymi
Anteeksi vaan, mutta nyt oli huono tarina... Sekavasti kirjoitettu, kuulostaa siltä että et ole koskaan oikeasti ollut tytön kanssa ja ylipäänsä huono tarina. Plussaa kuitenkin oikeinkirjoituksesta
- Anonyymi
On menneet kouluvuodet suomenkielen eikä seksin hienouksia opetellessa.
- Anonyymi
Mistä oikeinkirjoituksesta? Ei käyttänyt välimerkkejä ja ei jakanut kirjoitusta kappaleisiin. Kirjoittaa ala-astelaisen tasolla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432997Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612941- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721654- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771255- 361236
- 791070