Koulun vessassa tapahtuu

boooyyy

Fysiikantunti oli juuri alkanut ja opettaja oli saapunut juuri luokkaan. Kysyin, että pääsenkö vessaan. Opettaja vastasi, että eikös äsken ollut koko välitunti aikaa? Sain kuitenkin luvan ja lähdin vessaan. Tulin vessata ja huomasin, että viereisestä vessasta tuli juuri todella kuuma rinnakkalaisluokkalainen Sonja. Sanoin hänelle moi ja hän vastasi. Vaihdoimme muutaman muunkin sanan ja sitten hän kysyi, että oliko minulla kiire tunnille. Sanoin, että ei minulla mikään kiire ole. Hän tuli minua lähemmäksi ja otti kädestäni kiinni. Ja kysyi haluaisinko tulla hänen kanssaan vielä vessaan. Olin hämilläni, mutta sain vastattua jotakin. Hän vei minut kanssaan vessaan ja käski minun mennä istumaan pöntölle. Istuin pöntölle ja alkoi avaamaan farkkujeni vetoketjua. Hän otti housuni ja samalla paitani pois, ja huomasin olevani hänen edessään pelkissä boksereissani. Hän pani kätensä boksereideni etu osaan ja katsoi minua silmiin. Munani alkoi jäykistyä ja hän kysyi, otetaanko bokseritkin pois, ennen kuin ehdin vastata hän veti bokserini alas. Huomasin seisovani alasti koulun kuumimman tytön edessä. Hän otti munastani kiinni ja alkoi runkkaamaan ja imemään sitä. Minulta pääsi pieniä voihkauksia ja kun Sonja oli hetken runkannut ja imenyt munaani, hän otti vaatteensa pois. Ja seisoimme vessassa alasti toisiamme vastapäätä. Sonja kysyi haluaisinko antaa hänelle munaa perseeseen.
Joo, vastasin ja hän otti kiinni lavuaarista ja menin hänen taakseen. Hän kumartui hieman ja minä työnsin munani hänen perseeseensä. Olimme molemmat hetken paikoillamme ja sitten aloin pikkuhiljaa työntämään munaani hänen perseeseensä.Molemmat voihkimme kun työnsin munaa aluksi hitaasti ja sitten hiukan kovempaa.Jatkoimme hetken ja sitten menin istumaan pöntölle ja hän tuli munani päälle ja alkoi ratsastamaan.Molemmat taas voihkimme ja Sonja kovensi hiukan tahtia. Hetken ratsastettuaan hän tuli istumaan pöntölle ja menin hänen jalkoväliinsä ja aloin sormettamaan hänen pilluaan. Hän voihki kovaäänisesti kun työnsin sormiani hänen pillluunsa. Sormetin hetken hänen pilluaan ja sitten hän alkoi runkkaamaan taas munaani. Ei mennyt kauaa kun laukesin hänen rinnoillensa. Puimme molemmat vaatteemme ja hän sanoi vielä, ehkä me taas törmäämme vessojen edessä ja iski minulle silmää. Sanoin, varmasti ja lähdimme molemmat omille tunneillemme.

2

6701

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uhhuh1

      huh kuumaa kamaa ah

    • RoosterBoy

      "Hän kumartui hieman ja minä työnsin munani hänen perseeseensä. Olimme molemmat hetken paikoillamme ja sitten aloin pikkuhiljaa työntämään munaani hänen perseeseensä"

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      91
      1929
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      278
      1761
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      305
      1560
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1442
    5. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      88
      1038
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1007
    7. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      977
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      56
      968
    9. 67
      944
    10. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      941
    Aihe