Asianajaja hakusessa, kumpi parempi Seppänen vai Eskonpekka?
Riitelytyylinen asia.
Riitelytyylinen asia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sopikaa asia keskenänne asiaomaisten kesken, molemmat asianajajat tosi kalliita. Ei teidän kannata asianajajia elättää.
Riitely asia, miksi pitää riidellä, sopikaa keskenään, paras ratkaisi.
Ei kumpikaan ota Antti.Seppänen ja Eskonpekka jutteloo säistä ja velottaa asiakasta.80€ puhelu.Seppänen pitkittää juttuja et saa kynittyy enemmän.Nimimerkillä kokemusta on.
Eskonpekka noista kahdesta. Menee suoraan asiaan eikä jaa juttua osiin eli ei lypsä joka "välitapahtumasta" = juttu ei pitkity. Lisäksi IHMINEN, aatteiltaan ja olemukseltaan eikä valita joka asiasta joka foorumilla periaatteen ja oman navan vuoksi. Ei myöskään edes asiakasta puolustaessaan lähetä vastapuolelle sopimattomia vaateita.
Kokemuksella suosittelen siis Eskonpekkaa.
Eskon - Pekka häviää ESA Heikkistä kohtaan tehdyn hyväveli järjestelyn kuuluu hyvä veli porukkaan josta hyötyä jos toinen osapuoli on oikeassa ja ei pysty puollustautumaan, koskaa aah:n tuomari ei saa juttua hävitä.
Hei hyvin imitoit EH:tä !
Eskonpekka 190e/tunti. Seppänen 250e/tunti. Eli Kokoomuslisää 31,6%
Ota asioitsija kajaanista, ihan kokemuksella kerron. Niin, jos hyvän haluat. Paskemmalla ei niin väliä kenet ottaa..