Mieshän on ylisuorittaja, eli ylinäyttelijä. Jotenkin ärsyttävä näyttelijä jonka ilmeet ja koko olemus, ruumiinkieli on sellaista hosumista. Lähes kaikki sen megaluokan elokuvat on tullu katsottua ja ei niissä sinänsä mitään vikaa ole ollut, viihdyttäviä ja hauskoja.
Vastaukset 6
- keskitasoo
keskitason näyttelijä jonka suosiota en täysin ymmärrä. Yksitotinen yleensä.Todellisessa elämässä oli sähkömies ennen näyttelijän uraa.
- ldjfasdljskldj
Han-Solo - siinä teille selitys. Se rooli teki HF:stä tähden. Ja sitä ennen American Graffitissa hänet jo huomasi, vaikka oli vain sivuroolissa... Hmm, ehkä katsojan ja HF-fanin täytyy olla tietyn ikäinen ja nainen ennen kuin hänen charminsa aukeaa ;) *LOL*
- Joopa joo
Jos on Harrison Ford fani, miksi pitäisi olla nainen? Itse olen homoseksuaali ja pidän Harrisonin leffoista. Silmäniloa siinä miehessä riittää.
Tuollaista komeaa miestä ei joka kulmalla olekaan.- ldjfasdljskldj
Äläpäs nyt vedä hernettä nenääsi ihan turhasta asiasta, ei sitä aina muista olla niin 'poliittisesti korrekti'... Itse olen hetero, 60-lukulainen nainen, joten tietysti puhuin omasta näkökulmastani tuota HF asiaa. Sinä puhut omasta homoseksuaalisesta lähtökohdastasi eikä siinä mitään. Ainakin olemme samaa mieltä asiasta, että HF on/oli erittäin charmantti ja komea mies *LOL*. Pitäisiköhän meidän perustaa faniklubi ;)?
- jdlöjlflsf
ldjfasdljskldj kirjoitti:
Äläpäs nyt vedä hernettä nenääsi ihan turhasta asiasta, ei sitä aina muista olla niin 'poliittisesti korrekti'... Itse olen hetero, 60-lukulainen nainen, joten tietysti puhuin omasta näkökulmastani tuota HF asiaa. Sinä puhut omasta homoseksuaalisesta lähtökohdastasi eikä siinä mitään. Ainakin olemme samaa mieltä asiasta, että HF on/oli erittäin charmantti ja komea mies *LOL*. Pitäisiköhän meidän perustaa faniklubi ;)?
http://elokuvauutiset.fi/site/artikkelit/muut-artikkelit/4702-harrison-fordin-suurimmat-hitit-suomessa
Kaikenlaisiin hienoihin sivuihin sitä törmää, kun tuolla netissä pyörii :)
- fanforever
http://www.imdb.com/name/nm0000148/?ref_=nv_sr_1
Kova äijä on - 72-vuotiaana juuri tehnyt Star Wars VII-osan ja alkaa seuraavaksi tekemään Indiana Jonesin 5-osaa :). Sitä ennen tosin jatkoa Blade Runnerille... Kuulostaa siltä, että ympyrä alkaa sulkeutumaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid135875En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44637Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21578Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110543- 36532
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50525- 56503
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34468Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää121465Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni22427