Eetu 2

eliel2

Tässä sitä ollaan, Hangon kohdalla menossa Eetun jalkapalloturnaukseen Helsinkiin. Pääsin mukaan, kun Eetun vanhemmat on lomalla Kreetalla, niin paikkoja vapautui ja kaikkihan sen jo tietää että seurustellaan Eetun kanssa. Tässähän se nukkuu mun kainalossa, mun pikkunen. Taas ajatukset harhailee, että oikeesti miten voin olla näin onnekas että sain poikaystäväks varmaan koko Turun komeimman jätkän
Pasilan kohdalla koko joukkue alkaa valua ulko-ovia kohti. Ahdastahan siinä on ja siksi sieppaankin Eetun syliini väkijoukon keskeltä. Kun me poistutaan junasta niin koutsi lähtee vetämään joukkoa kohti hotellia. Ja asiahan on tietenkin järjestetty niin että mä ja Eetu ollaan samassa huoneessa, kun muutkin ovat toistensa kanssa.
”Aika hieno huone ja parisänkykin vielä”, Eetu huomauttaa heti huoneesta. Sanoin vaan että leikitään siinä sit vähän Lintsi reissun jälkeen. Sitten vaan normaalisti puretaan laulut kaappeihin. Eetu ripustaa henkareille pelipaitansa, villatakin, parit farkut, muutaman t-paidan ja lopuks se mun lemppari, punertava, kiiltävä baseballtakki. Se on oikeesti ihan älyn seksikäs. Se on kyllä pakko myöntää että Eetu taitaa tuon tyylin ja pukeutumisen. Vaatteiden purkamisen ohella aletaan puhua tuhmia ja eihän siin aikaakaan, kun molemmilla alkaa munat olemaan täydessä terässä. Siin sit vähän naureskellaan.
Siirryn lähemmäs Eetua ja hivutan käteni hänen hänen pullottaville chinoilleen ja kohotan katseeni Eetun silmiin ja hän nyökkää, kuin hyväksyvänsä aikeeni. Polvistun ja alan aukoa hänen vyötään. Kun vyö on saatu auki vien käteni hänen boksereidensa sisään ja hieron hänen kiveksiään. Eetu sulkee silmänsä ja huokailee hiljaa. Nousen ylös ja työnnän Eetun sängylle makaamaan. Menen sitten siihen hänen päällensä ja alan kiihkeästi suudella Eetua kaulaan ja suulle, hieron samalla housujani Eetun housuja vasten. Eetu huutaa ”Pane mua!” ja siirrän huuleni pikkuhiljaa kohti hänen seisovaa kyrpäänsä. Avaan hänen takkinsa ja otan T-paidan pois. Suutelen häntä vatsaan. Lopulta, avaan chinojen vetoketjun kokonaan auki ja ryhdyn suutelemaan Eetun kullia boksereiden läpi. Eetu alkaa silitellä päätäni ja luon katseen häneen ja näen kuinka hän nauttii siitä mitä teen. Eetu kehottaa minuakin riisuuntumaan ja alkaa vemputtaa itse itseään. Vaatteet heitettyäni menen polvilleni Eetun ylle ja tarjoan hänelle persettäni. Eetu ottaa otteen munastani ja minä työnnän Eetun jo liukasta, kiimalimasta kiiltelevää kyrpää sisääni. Kiimainen ulina täyttää huoneen, kun otan Eetun sisääni ja Eetu alkaa vatkata munaani ja samalla työntelee omaansa sisään ja ulos. Oi, mikä euforia se onkaan, kun saa kokea rakastamansa miehen sisällään. ”Multa tulee kohta”, Eetu huokaisee ja niin nousen pois ja imen Eetulta spermat suuhuni. ”Nyt on mun vuoro”, muistutan Eetua. Hän on selältään ja nostaa jalkansa ilmaan. Otan käteen vielä viimeiset vedot ja alan työntää kaluani Eetun lämpimään, karvattomaan reikään. Eetu alkaa suorastaan ulista hyvästä olosta. Päästyäni kokonaan sisään alan pitämään rytmiä yllä ja samalla Eetun huokailu rytmittyy. ”Hitto, mä rakastan sua Elkku”, Eetu sopertaa. En vastaa mitään vaan syöksen suurimmat lastit ikinä Eetun sisään. ”Sori. Mä häkellyin tosta äskösestä”. ”Ei se mitään”. ”Kyl mäki sua rakastan”. ”Mä käyn tuol vessas, niin puetaan ja lähetään sinne syömään ja Lintsille”, Eetu sanoi lopuks.

Jatkuu

3

2007

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lukijasi

      Ihan kivaa, eliel2. Laita jatkoa vaan nuoresta lemmestä...

    • pupa1

      Hyi,

      Se otti omassa perseessä olleen munan suuhunsa?

    • Moi eliel2.

      Tarinasi on kelpoista kamaa ja jatka ihmeessä sitä. Jaa tekstiä vähän kappaleisiin. Se helpottaisi lukemista. Mielikuvitusta sulta löytyy ;)

      Kiva että on kirjoittajia ja sellaisille, jotka suunnittelevat oman novellinsa jullkaisemista, annan täyden kannustuksen. Kukaan ei ole seppä syntyessään ja lukijoilta toivoisin mieluummin kannustusta kuin tyrmäystä. Se on suositukseni ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      106
      6756
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      378
      6387
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      61
      3198
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      113
      2689
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2330
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1824
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      20
      1677
    8. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      34
      1495
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1357
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1247
    Aihe