Osastopäällikkö

Minja

Olen leikkinyt kissaa ja hiirtä jo parin vuoden ajan entisen osastopäällikköni kanssa. Hän, sanottakoon häntä vaikka Jarmoksi, kiehtoo mieltäni ja kiihottaa ruumistani. Vain kerran hän on antanut minulle hyvänyönsuukon, eräiden juhlien jälkeen.

Jarmo on hieman yli viidenkymmenen, pitkä, hoikka ja tummahiuksinen mies. Siniset silmät ovat tutkivat ja niiden siristyessä tulee esiin mitä ihanimmat naurunrypyt.

Tiedän, että hänellä on joskus ollut vaikeuksia olla koskematta minuun. Aionkin nyt ottaa käyttöön "kovat aseet", haluan nähdä kuinka kauan Jarmolla itsehillintää riittäisi, vai taonko päätäni seinään ja saan kasan turhaumia...

Parin viikon ajan olen kulkenut hyvin asiallisessa jakkupuvussa, tosin vaihtanut päälleni hieman avonaisempia paitoja, korostamaan kookkaita rintojani. Olen joutunut käymään Jarmon luona tavallista useammin pitkästä aikaa, ja tuntuu kuin hän tahallaan teettäisi sellaisia töitä jotka vain minä voin tulla tekemään.

Tänään sitten kun kävin taas Jarmon luona viemässä papereita ja olin kuin en olisi huomannutkaan hänen katsettaan. Olin jättänyt jakun pois ja päälläni oli tiukka pusero joka myötäili kurvejani uskollisesti. Jarmo tipautti pari paperia lattialle ja minä tietysti kilttinä sihteerinä nostamaan niitä ylös.
Kun kumarruin alaspäin, tunsin kuinka lämmin käsi kosketti polvitaivettani, ja siirtyi hiljaa silittäen ylöspäin. Vilkaisin Jarmoa, joka hymyili minulle ja sanoi " Sinä olet oikea pieni noita, kiusaat minut henkihieveriin". Jarmo veti minut syliinsä istumaan, ja halusi tietää onko minulla jotain sitä vastaan
että hän suutelee minua. Sanoin odottaneeni jo pitkään että hän tekisi niin. Jarmo totesi, että hänen on vaikea esimiesasemassa tehdä tällaista, mutta nyt itsehillintä on rakoillut jo niin pahasti moneen kertaan, ettei hän välitä vaikka saisi lähtöpassit koko firmasta.

Jarmo alkoi hyväilemään rintojani paidan päältä, ja yhtäkkiä tajusin että kuka tahansahan voisi kävellä ovesta sisään, nousin ylös hänen sylistään, ja sanoin sen Jarmolle. Jarmo nousi ylös tuolistaan ja käveli huoneen ovelle ja työnsi sen kiinni, kokeili vielä että ovi meni lukkoon. Sitten Jarmo soitti omalle sihteerilleen ja sanoi ettei häntä saisi hetkeen häiritä kun kokoamme koulutusmateriaalia.
Lopuksi Jarmo otti minut taas syliinsä ja painoi kuumat huulensa omilleni. Kädet alkoi vaeltamaan yhä kiihkeämmin vartalollani. Siirsin omaa kättäni alemmas ja hyväilin Jarmoa housujen päältä.

Jatkanko....??

2

8923

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnostunut

      jatka ihmeessä. Itsellänikin on pari oikeaa kokemusta työpaikkaseksistä ja ne saa veret liikkeelle ;)

    • Tampereella

      eikö olekin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      64
      3235
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3087
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2447
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      2197
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1903
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1800
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1616
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1405
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1290
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      81
      1132
    Aihe