Thai hieromoo

minuu vähä harmittaa ku en voi mennä sinne vaik haluaisin. Miulla ku on nii isot vehkeet et se tyttö kumminkin säikähtäis eikä ottais(lue mahtuis) suihin saati antais mihinkää reikää sitä yrittää survoo
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ota se tekokalu oikean päältä pois ja mene sen jälkeen niin ne nauraa sinut ulos sieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettym kirjoitti:

minuu vähä harmittaa ku en voi mennä sinne vaik haluaisin. Miulla ku on nii isot vehkeet et se tyttö kumminkin säikähtäis eikä ottais(lue mahtuis) suihin saati antais mihinkää reikää sitä yrittää survoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu