Teppo aikeissa luovuttaa??

878
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei ole mainostemppu! Tepolle oma tytär on tärkeämpi kun joku bb-talo. Teppo on hyvä isä!

Äänestä

ihan sama, jos lähtee.Toivottavasti tulee tilalle joku oikeen mies, eikä tyhjän nauraja

Äänestä
  • Ihan sama kuka tulee, kausi on floppi nyt jo.

    Andya vetovoimaisempaa tähteä ei taloon voi tulla. Nykänen kävi jo ja totesi talon huonoksi ja Tukiainen on sanonut että ei taloon mene.

    Toivottavasti Teppo jää taloon ja antaa pisteitä : Anulle ja Claudialle.

    Voittoon Tepolla ei ole asiaa.

    Äänestä

Kuten Andy sanoi Tepolle,sanon samaa minäkin: Älä mielistele.
Jätkä on todellakin höhöttänyt tekonauruaan juuri Andyn ja Reetun seurassa.Hännysteli Matti Nykästä ja kulki kuin koiranpentu perässä,josko toinen huomais.

Osasi joten kuten keskustella kun oli sopiva kumppani eli Reetu tai Susanna,jotka toden teolla osaavat pitää keskustelua yllä.Nyt on pyörinyt talossa kuin orpo piru,koska ei osaa aloittaa keskustelua itse tai ylläpitää sitä.
Todellakin,voi luovuttaa jos ei taloon tule joku,jota peesata ja ihannoida.

Äänestä
  • Yksin on vaikea olla. Teppiksellä ei ole kavereita enään talossa.

    Kanalauman kanssa on aina vaikeaa jokapaikassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


samapatuo1 kirjoitti:

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/BB-Teppo-Sakkinen-aikoo-luovuttaa/1017758

onkohan mainos temppu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu